Bolesti v boku, tvrdnutí bříška v 36tt :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kristyna95
Kecalka 122 příspěvků 03.11.14 14:17
Bolesti v boku, tvrdnutí bříška v 36tt :)

Ahoj holky :)
Chci se zeptat už týden se mi děje to že mi vystřeluje hrozná bolest do pravého boku, je to jako kdyby mě tam bodali nožem :/ nejčastěji mě to chytne, když řídím auto a občas je to tak intenzivní že musím zajet s autem ke krajnici a čekat až to přestane :( a potom co se mi děje je že mi tvrdne bříško, ale jenom nahoře u hrudníku tak že nemohu pomalu ani dýchat, má některá z vás s tím zkušenosti? :( já se ještě necítim na to jít do porodnice, ale přítel by mě tam nejradši odvezl :(

Reakce:
socina
Závislačka 4108 příspěvků 03.11.14 14:32

Ta bodavá bolest je většinou kvůli vazům. A tvrdnutí břicha je normální, děloha se připravuje na porod. V prvnim těhotenství mi tvrdlo cca od 20.tt a teď až asi od 12.tt. Zkuste vanu, docela pomáhá

socina
Závislačka 4108 příspěvků 03.11.14 14:33

Pokud se vám to nezdá tak vyržte, alespoň se uklidníte. My jsme tady byli na výletě do porodky a zpět

kristyna95
Kecalka 122 příspěvků 03.11.14 14:35

Děkuji za radu ;) já ještě malýho přemlouvám aby to ještě tři týdny vydržel :D tak snad poslechne

kristyna95
Kecalka 122 příspěvků 05.11.14 11:07

@socina Tak jsem zkusila vanu a bylo to super, ale mohu vám říct že jsem včera vyla v nemocnici jelikož mě braly strašny bolesti do břicha, už jsem se hrozila že budu rodit, ale nakonec me pustily domu že to byly falesní poslicci bo co. takovej strach jsem ještě nikdy neměla, a tam mi řekly že to tvrdnutí i ta bodavá bolest muze byt i ze stresu, kterej mam na denním pořádku. :( tak ja doufam ze se to alespon trochu srovná

socina
Závislačka 4108 příspěvků 05.11.14 16:21

@kristyna95 taky mi tvrdne břicho při stresu :roll: Od 30. týdne jsem pořád poslouchala jak už budu rodit a malá je 41+0.

kristyna95
Kecalka 122 příspěvků 05.11.14 16:39

No tak já doufám že to prdola vydrží co nejdýl :)

blumen
Hvězda diskuse 47077 příspěvků 05.11.14 16:43

@kristyna95 mne teda jeste napadlo mestnani moci v ledvine, utlakem delohou. to taky pekelne boli. Mozna bych si to nechala zkontrolovat. Pokud to bude v poradku, tak to bude nejspise vaz :think:

blumen
Hvězda diskuse 47077 příspěvků 05.11.14 16:44

@kristyna95 aha, uz si ctu aktualnejsi prispevek :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >