Bolesti v břiše při chůzi 36.tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mamina86
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 06.03.10 08:52
bolesti v brise pri chuzi 36tt

pichani v brise pri chuzi 36tt
dneska sem sla rano pro pecivo a strasne bolestive me pichalo v brise…uz sem tohle mela tak v 5 mesici ale jen kdyz sem sla delsi trasu,ale ted to bylo po chvilce a hooodne bolestivy … meliste to anebo mate takovy bolesti taky???
podle doktorky mam nizko placentu…bude se rozhodovat jesti kvuli tomu pujdu na cisare…
a uz ted mam bolesti jako pri kramech caste tvrdnuti bricha,obcas kdyz se prcek v brise pohne tak to az zaboli…

Reakce:
kubina01
Závislačka 3226 příspěvků 06.03.10 09:15

Ahojky taky sem to měla tak přesně jak řikáš jak když to mám dostat,ale pak se to vždycky uklidnilo a dobrý.měla sem to když sem vynaložila víc námahy a placentu sem měla normálně.a taky sem to měla když malá byla nožičkama dolu,ale pak se naštěstí otočila,no ale pak sem měla stejně akutní císař :-( .no myslim že to nic není ale nejsem doktor,sem na todle docela strašpitel radši bych skákla k doktoroj kdyby to nák pokračovalo.jistota je jistota.věřim že je vše ok :kytka:

sara1000
Kelišová 5565 příspěvků 1 inzerát 06.03.10 09:39

Ahoj,ja jsem ted 31tyden a take me dost boli pri chuzi,placentu mam take dost nizko a beru i leky.Ty uz bohuzel zadne nemuzes,tak nezbyva nez vydrzet :-).A co se tyce kopancu od Adélky,tak ty nekdy take dost slusne pocitim,az si zanadavam,je to tim,ze mas drazdivejsi delohu.
Pokud nekrvacis atd…tak si nelam hlavu.Pisu,to tak,jak mi vse vysvetlila doktorka,mam velice peclivou.
Hlavne preji klidny a pohodovy porod :kytka:

mamina86
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 06.03.10 09:52

saro diky za rady a uklidneni…no jo ja uz si stejne pripadam ze to na me za chvili prijde…nevim proc ale mam takovej zvlastni pocit…tak diky a tobe preju pohodove tehu

sara1000
Kelišová 5565 příspěvků 1 inzerát 06.03.10 09:58

Rika se,ze kazda maminka to pozna,kdy to prijde.Ja ted musim az do porodu jen lezet,prave diky te nizke placente.Malem uz jsem porodila,ale ja chodila na 10hodin denne do prace.Proste jsem byla hloupa a neohlizela se na to,ze mi bylo spatne.Ale uz to vypada lepe,aspon tedy,ze to doklepeme co nejblize terminu. :-).Ted uz jen odpocivej :-)

pett09
Kecalka 263 příspěvků 16.07.12 11:43

Ahoj dnes od rána při chůzi mám strašný tlak v podbříšku a takový bodavý pocit jako na čipku. taky mě bolí břicho jako pri menstruaci.. břicho mi chvílema tvrdne a a mám taky pocit jako když ve mě má něco prasknout. může to být známka blížíciho porodu.

cikita
Kecalka 142 příspěvků 16.07.12 11:49
Nízko placenta

Asi by jsi se neměla tolik namáhat, nejlépe hodně odpočívat. Může to být za chvíli na porod, já rodila ve 37.tt, ale malej měl 3540g, takže dobrý. Tak žádný stres a odpočinek holka. Hodně štěstíčka :D

pett09
Kecalka 263 příspěvků 16.07.12 11:58

Děkuju.

Sisi90
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 16.07.12 13:05

Já sem ve 38 tt a tenhle pocit mám už od 35 tt. Pokaždé když jdu na procházku, tak u toho umírám bolestí. Píchá mě na čípku a o tlaku na spodek ani nemluvím :roll: Podle mě je to normální, protože teď miminko sestupuje do pánve a naléhá hlavičkou. Takže pokud tě to bolí, tak hodně odpočívej a nechoď na dlouhé procházky ;)

Jancaqa
Ukecaná baba ;) 1847 příspěvků 16.07.12 19:45

Ahoj tehulky…asi to neni tak uplne k tomuto tematu, ale v sobotu, kdyz jsem byla v postely, tak jsem se natahla pro piti a od te doby, kdyz delsi dobu chodim nebo neco delam me boli v levem boku, je to pekne neprijemna bolest…myslite si ze to muze byt natahly sval? pritele mam pracovne v zahranici a nechci ho necim stresovat…malej krasne kope, takze bych se asi nemela niceho obavat ze?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >