Bolesti v horní části zad v 10 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 08:47
Bolesti v horni casti zad v 10 tt

Dobry den,
mela nektera z vas bolesti zeber od patere do stran (jakoby v oblasti ledvin az po lopatky) v 10 tt? Boli mne i svaly a ve predu pod prsy mne zebra tlaci take. Nemam to stale, ale prijde mi, ze se to dnes pridalo na intenzite. Pred tydnem mi po angine delali sedimentaci o ta byla ok, soudim, kdyz nemam problemy, ze to od ledvin neni. Dekuji, hezky den :mavam:

Reakce:
Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1885 příspěvků 28.07.19 09:21

Vepredu me to nebolelo, ale vzadu me zada bolela od zlucniku. Nikdy jsem s nim nemela problemy, ani po porodu, ale v tehotenstvi dost hruza. Je mozne, ze je to i tvuj problem. Kdyby se to zhorsovalo, neexistovala ulevova poloha, jed do nemocnice. Daji ti kapacku, bolest pri zlucnikovem zachvatu pry muze spustit potrat/porod. Kladli mi vzdycky v nemocnici na srdce, at to nepodcenuju a jedu.

tlustyhrosik
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 28.07.19 09:38
@Anonymní píše:
Dobry den,
mela nektera z vas bolesti zeber od patere do stran (jakoby v oblasti ledvin az po lopatky) v 10 tt? Boli mne i svaly a ve predu pod prsy mne zebra tlaci take. Nemam to stale, ale prijde mi, ze se to dnes pridalo na intenzite. Pred tydnem mi po angine delali sedimentaci o ta byla ok, soudim, kdyz nemam problemy, ze to od ledvin neni. Dekuji, hezky den :mavam:

Mela jsem to same, zlucnik. Pokud te to boli i ve predu, je mozne, ze se jedna o zlucnikovou koliku. Mela by jsi s tim zajit k lekari, daji nejake leky na uklidneni. Jinak dodrzuj zlucnikovou dietu.

Váš příspěvek
Reklama