Reklama

Bolesti v kříži a podbřišku, slabší menstrace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 12:27
Bolesti v krizi a podbřišku, slabsi menstrace

Ahoj holky. Máte zkušenosti s možným těhotenstvím i přes menstruaci? Už týden před mrchou mě bolela záda a pichalo v podbrisku. Mrcha přišla o den později večer, ten den odpoledne byl test negativní. MS byla slabá a taková jiná :lol:, zůstala bolest zad a pichani a tlaky v podbřišku, divný pocit v prsou a neustálá únava a pocit zimy a apod.
Měla jste to některá tak a nakonec jste zjistily těhotenství?? :nevim:

Reklama

Reakce:

robatko23
Kecalka 252 příspěvků 07.03.17 13:47

Ahoj, ano ja jo, ms jsem mela kratkou, asi tri dny, den po ms test negativni, o tyden pozdeji duch, kazdopadne ja otehotnela spise kratce po ms, takze je to asi neco jineho, ale tehotna byt urcite muzes, zkus test za tyden, dva..hodne stesti

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 09:20
@robatko23 píše:
Ahoj, ano ja jo, ms jsem mela kratkou, asi tri dny, den po ms test negativni, o tyden pozdeji duch, kazdopadne ja otehotnela spise kratce po ms, takze je to asi neco jineho, ale tehotna byt urcite muzes, zkus test za tyden, dva..hodne stesti

Mě právě zaráží, že kdyby to bylo prochladnutí nebo tak, že mi to hodně připomíná bolesti u ms i stejné pocity :nevim:

robatko23
Kecalka 252 příspěvků 08.03.17 09:24
@Anonymní píše:
Mě právě zaráží, že kdyby to bylo prochladnutí nebo tak, že mi to hodně připomíná bolesti u ms i stejné pocity :nevim:

Jednoduse si udelej test ;)

Lucie 639
Povídálka 29 příspěvků 29.12.17 12:36
Podbřišku bolest

Dobrý den, moje otázka zní. Měla jsem menstruaci 18.12 proběhla dobře před tím mě diagnostikovali cystu 6cm ale že z menstruaci odejde. Po menstruaci jmse měli pohlavni styk, jenže mě začalo bolet břicho a začala jsem trochu špinit 3den. Jen s chci zeptat co to může být máte někdo zkušenosti. Ovulace má být až 1.1 o miminko se snažíme už dlouho. cyklus byl 30 dní což mě podle počtu vyšlo na 1.1 beru gynprodyl aby byla pravidelná jenže ten 2mesice je trochu jiná doktorka říká že teď to tam bude po revizi bohužel ????

Lucie.vod
Stálice 67 příspěvků 29.12.17 18:23
@Lucie 639 píše:
Dobrý den, moje otázka zní. Měla jsem menstruaci 18.12 proběhla dobře před tím mě diagnostikovali cystu 6cm ale že z menstruaci odejde. Po menstruaci jmse měli pohlavni styk, jenže mě začalo bolet břicho a začala jsem trochu špinit 3den. Jen s chci zeptat co to může být máte někdo zkušenosti. Ovulace má být až 1.1 o miminko se snažíme už dlouho. cyklus byl 30 dní což mě podle počtu vyšlo na 1.1 beru gynprodyl aby byla pravidelná jenže ten 2mesice je trochu jiná doktorka říká že teď to tam bude po revizi bohužel ????

To snad bude dobre. Já po revizi byla úplně jiná. Třeba tenhle měsíc mám bolesti od ovulace až do teď, takže taky bez klidu.

Lucie 639
Povídálka 29 příspěvků 29.12.17 19:57

Uvidím revize proběhla v srpnu a pak menstruace byla dobře až teď 2 měsíce je jinak. Před měsícem mecrekli že mám cystu a že po menstruaci se ztratí což 18.12 by mělo být ok. Ale po menstruaci jsem měla pohlavní styk a pak začalo bolet podbřišku a trochu 3den špinění.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama