Bolesti v kříži a podbříšku ve 20 týdnu

Anonymní
5.4.17 23:11

bolesti v krizi a podbrisku ve 20 tydnu

Mela jste nektera ve druhem trimestru bolesti v krizi a podbrisku? Ja uz to mam dva dny a musela jsem si dokonce vzit paralen. Je to normalni nebo ne? Jsem ve 20 tydnu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

951
5.4.17 23:19

Já bych si raději být tebou zajela na gyndu. Může to být tím, jak se zvětšuje děloha a všechno se to tam tlačí. Také to ale může být třeba se rozjíždějící porod. Já bych se raději zkontrolovat nechala. Odtekla mi plodovka ve 23tt ihned převoz na specializované pracoviště, holčičku mi naštěstí zachránili, ale raději nic nepodceňovat. Já lituju, že jsem netrvala na více vyšetřeních.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13215
6.4.17 04:46

Jestli je to tak silne, ze sis musela vzit leky, urcite bez hned rano k lekari.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1108
6.4.17 05:37

Taky to tak sem tam mám, jsem 22.tt, ale stačí si lehnout a přejde to. A mívám to spíš nárazově. Tzn. třeba 2× do týdne.
Pokud si musíš brát léky, radši zajdu na gyndu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2574
6.4.17 07:02

Řekla bych, že je to normální. Já měla teď taky kolem toho 20.tt takové bolesti kříže, že jsem nemohla chodit. A když už jsem se přes bolest dokázala zvednout, chodila jsem ohnutá do pravého úhle a od toho mě pak bolel i podbřišek. Na pohotovosti jsem byla, zkontrolovali mimčo a jela jsem domů. Doma mám dceru, které budou v létě dva roky a nahánět ji po bytě abych ji oblékla, přebalila, pomohla, atd… byl fakt oříšek. Myslela jsem, že snad pojdu. Naštěstí to asi za týden povolilo samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
6.4.17 08:21

S bolestí v kříži ne, ale podbřišek mě zrovna teď neskutečně bolí už třetí den. Jsem v 19tt. Je to už třetí dítko, takže vím, že různé bolesti k tomu patří. Miminko roste, děloha roste s ním, natahují se vazy, „blbě“ si tam zrovna lehne a děloha tlačí na okolí tkáně a orgány. Pokud nemáš kontrakce, nekrvácíš… mělo by to být dobré. Na druhou stranu pokud máš pochybnosti, tak není nic jednoduššího než si sjet na kontrolu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.4.17 08:37

@Fima a jsou to jakoby menstruacni bolesti?

• Nahlásit
  • Citovat
24868
6.4.17 09:29

Končím 23tt a tak ty 3 týdny zpátky jsem měla taky takový bolesti. Třetí den už to bylo celkem k nevydržení, tak jsem jela na kontrolu. Mrně v pořádku, dostala jsem Magnosolv a doma trpěla dál. Večer jsem čůrala červeně - krev v moči. Jela jsem hned na pohotovost a nejspíš to byl prý podrážděný močák. Pila jsem každý den magnezii a moc jsem to neprokládala ničím jiným. Takže se mi ty ionty v močáku přeměnili na písek a od toho to podráždění močáku a rozjíždějící se zánět. Musela jsem okamžitě vysadit magnézky, pít aspoň 2l denně vody s citronem, k tomu algifen od bolesti. A ještě jsem další den dostala nějaká atb v prášku, jeden sáček rozpustný ve vodě, účinkuje 3 tři dny. Krev jsem přestala čůrat téměř okamžitě, co jsem začala pít normální vodu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13215
6.4.17 14:46
@Anonymní píše:
@Fima a jsou to jakoby menstruacni bolesti?

nechci desit, ale u me menstruacni bolesti prechazejici do zad znamenaly pokazde porod… Ale to uz jsem vzdy mela termin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
951
7.4.17 02:24

Uz jsi byla u lekare? Tohle neni zadna sranda, lepsi jet zbytecne nez pozde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
7.4.17 10:12

@Elvinerha Jeste jsem nebyla, vcera se to pak zlepsilo, ale dnes me boli zase dost v krizi. Premyslim ze pockam do ctvrtka, kdy jsem objednana k dr. Kdyby se to zhorsilo, tak pujdu driv, ale tak to bych asi krvacela nebo tak kdyby to bylo uz vazne..?

• Citovat
  • Upravit
13215
7.4.17 17:13
@Anonymní píše:
@Elvinerha Jeste jsem nebyla, vcera se to pak zlepsilo, ale dnes me boli zase dost v krizi. Premyslim ze pockam do ctvrtka, kdy jsem objednana k dr. Kdyby se to zhorsilo, tak pujdu driv, ale tak to bych asi krvacela nebo tak kdyby to bylo uz vazne..?

když budeš krvácet, tak to je už průšvih. S bolestmi se dá ještě něco dělat. Při krvácení už nemusí doktoři zvládnout vůbec nic… Já se vždy řídila heslem, že radši jet zbytečně než pak litovat. Ale je to tvé dítě a tvé rozhodnutí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama