Bolesti v kříži v 7 měsíci

14.1.20 22:13

Bolestí v kříži v 7 měsíci

Dobrý vecerden prosím vás již půl hodiny mám bolesti v kříži občas me to pichne v brichu ale hlavně ta kříž jak při menstruaci.. co to může znamenat? Nejsou to poslicci? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6209
14.1.20 22:36

To by mě taky zajímalo, jsem ve 35tt a mám podobné bolesti v kříži už druhý den :think: akorát jen vzadu, břicho je v pohodě tak nevím, jestli to můžou být taky poslíčci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.1.20 22:49

@boruvkay je to nepříjemné to takovej jako tlak dole na zadach až trošku to boků ale nebude to asi nic když malej kope o sto šest poslicci jsou nějak od 6 měsíců těhotenství prý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6209
14.1.20 22:51

@KATA53626162 no já je ještě nikdy nezažila, v prvním těhu jsem je neměla a teď mám cca měsíc do porodu a ta bolest mě trochu zaskočila. Takhle to bolelo vždy před MS. Ale možná je to jen k tomu nachlazení, které teď léčím. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
14.1.20 23:38

Podle mne se vám začíná připravovat pánev k porodu, rozvolňovat se spojení pánve, hlavně SI kloub, často je také cítit píchání ve stydké sponě. Ale třeba se pletu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
15.1.20 08:16

@Beata.xy tak tohle presne se mi obcas deje, ale posledni dny 34tt, ale melo by to byt prave to zminovane uvolneni panve, aby se prckovi dobre lezlo ven. Me pomáhá si na kriz na chvili dat nahraty polstarek a ono se ulevi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat