Bolesti v oblasti stydké kosti, třísel v 17TT??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 06.09.09 21:25
Bolesti v oblasti stydké kosti, třísel v 17TT??

ahojik devcatka
mam divne bolesti, od trisel jako ke stydke kosti, jsem prvne tehhotna , takze jsem neznala pomeru a bojim se, co se deje. Je to jako namozene, ale to neni z ceho, strasne to boli , sotva lezu, chodit nemuzu, jsem jak duchodce, vadi mi vylezani z auta, sedani si , chuze , blbe se mi spi, vetsinou musim mit pokrcene nohy pri spanku., Takze co to je za bebi? poradi nekdo??
dekuju moc vase Bara s bolavymi misty

Reakce:
lulje
Kelišová 5528 příspěvků 06.09.09 21:37

… a bude hůř… bohužel. Já to měla taky :( Neboj, to přejde. Ještě pár měsíců ;)

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 06.09.09 21:39

jezis to snad ne, vzdyt to boli jak pes :(

nozu
Extra třída :D 11756 příspěvků 06.09.09 21:39

Ahoj Báro,

je to úplně norální stav. jak mimčo roste, rozvolňují se ti vaziva v oblasti pánevní. někdy to za týden přejde, někomu to vydrží až do porodu… ale to jsem tě asi moc nepotěšila, že? já to měla tak 14 dní a pak byl klid. a ještě mě napadá, jestli jsi třeba v poslední době nějak rychleji nenabrala. to by taky mohlo mít vliv a tělo potřebuje trošku času, aby se se změnou hmotnosti popralo…
pokud tě to bolí opravdu hodně, zajdi si k doktorovi, snad doporučí něco na úlevu.

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 06.09.09 21:44

no pribrala jsem 4kg za 2 tydny, konecne jsem dstala leky proti blinkani, takze jsem dohanela co jsem zvracenim zhubla :(
ja mela strach, ze mi miminka tlaci na kost a ze me budou sesivat , to je moje nocni mura

vulpes
Kelišová 5053 příspěvků 06.09.09 21:45

Jo jo, bolelo to, jako kdyby mě někdo nakopal do rozkroku a měla bych tam modřiny :wink: Asi tak před rokem a půl jsem taky zakládala přesně takovou diskuzi :oops: Nebolelo to až do porodu - jak jsem s úsměvem říkala, tak každý měsíc jsem měla bolavou jinou část těla :lol:

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 06.09.09 21:49

no , jsem zvedava, co si na me jeste telo vymysli :cry: :cry: :cry: :cry:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 06.09.09 22:33

Taky jsem se s tím potýkala a bohužel až do porodu. Hlavně při velké námaze a nejhorší to bylo vždy večer. Poté se přidali i bolesti v kříži a na kyčlích. Hodně odpočívej pokud mužeš. Pamatuji si, jak jsem se tady doma nedávno plazila po čtyřech a bála se postavit. Rozhodně te timto příspěvkem nechci strašit. Ono to pak jde pokud se šetříš a hlavně nic těžkého nezvedáš. Opravdu nic. Me pak stačila i taška s menším nákupem a byla jsem tam, kde vždy :roll: . Přeji at nejsi tento připad a bezproblémoví těhu :wink:

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 07.09.09 08:11

no ono se to pres noc uklidni, pak si dojdu dvakrat na zachod a je to zpet v cele krase

Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 07.09.09 09:13

Mě třísla a kyčle bolí taky,i v kříži(hlav­ně na jedné straně).Bohužel to k tomu patří.Taky se mi špatně vylízá z auta a navíc ještě se děsně zadýchávám.V noci se probudím,když ležím na boku a nemůžu se otočit,jak mě ta kyčel bolí.Ale není to každej den naštěstí.
Musíme to vydržet…

Kapi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.09 10:37

U mě to bylo tak, že mi vžydcky úplně nečekaně vystřelila taková ostrá bolest do třísel, to jsem to pak musela nějakou chvíli rozcházet. A přešlo to asi po 14 dnech :wink:

Papaj29
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 21.08.15 15:36

Ahojky, otviram asi starou diskuzi, ale presne tohle resim ted ja. Boleni beder, kycli, trisel, stydka kost a malinko podbrisek. Nuti me to i na caste curani. Ale zanet mocaku to neni. Uz sem chtela letet na gyndu, ale dnes tam nikdo neni. Vsichni mi rikaji, ze to je bezne… myslim ze sem si tam neco skripla, nebo sem ofoukla.
Je to silene. Nemuxu spat. Porad jen cestuju na wc.
A to jsem teprv 17 tt…

Demi
Závislačka 4112 příspěvků 21.08.15 15:44

Já jsem to měla taky, velice mi pomohly uvolňování cviky. Lehneš si na záda, nohy pokrčíš v kolenou a necháš je opřené o podložku. Pak zlehka krátce ťukáš nejdříve jedním kolenem o druhé, pak to opakuješ i s druhým. 10krat s jedním, 10krat s druhým. Pomohlo to ihned, poradila mi to fyzioterapeutka.

Papaj29
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 21.08.15 16:22

@Demi Takze je to bezne? Miminko je v poradku?
Tak uz tukam kolenama o sebe, zatim nic nepocituji, ale dekuji moc. Budu to zkouset.dal.

Demi
Závislačka 4112 příspěvků 22.08.15 15:02

Neˇtukat oběma kolenema najednou, ale střídavě - 10× pravé směrem k levému a poté 10× levé směrem k pravému. Zhlehka, ne na sílu. Mně to udělalo dobře u všech 3 těhotenství, přičemž u toho posledního byly ty bolesti příšerné.
Mimčo to nijak neohrožuje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >