Bolesti v podbřišku a možné těhu

37
29.3.21 08:45

Bolesti v podbřišku a možné těhu

Ahoj holky☀️. Dva roky už se snažíme o miminko. Poslední MS byla 23.2.2021, dále jsme měli nechráněný styk v období ovulace, teď mi MS mešká již 7 den. Délku cyklu jsem teď měla pravidelnou 31 dní. Mám ale bolesti prsou a i bolesti v podbřišku již třetí den a MS nikde. Test si určitě tento týden udělám, bojím se, abych nebyla zklamaná a dost mě znepokojují ty “bolesti”. Mohou být i takové bolesti při začátku těhotenství?
Děkuji za odpověď. :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16004
29.3.21 08:49

@Michelle27 udělej test a nešpekuluj nad nějakýma pseudo přiznakama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
29.3.21 09:01

@lachtanice86 píšu, že si ho udělám. A nejsou to žádné pseudo příznaky 😀
Jen jsem se ptala, zda i může bolet podbřišek v těhotenství. Tak v klidu joooo. :s :palec: light_smile:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3603
29.3.21 09:02

Test si samozřejmě udělám :roll:
Až si ho udeláš, budeš mít jasno. A příznaky těhotenství jsou tady všechno, dokonce i žízeň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7630
29.3.21 09:09

Může to být. Udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
29.3.21 09:28
:D :D :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2485
29.3.21 09:46
@Michelle27 píše:
Ahoj holky☀️. Dva roky už se snažíme o miminko. Poslední MS byla 23.2.2021, dále jsme měli nechráněný styk v období ovulace, teď mi MS mešká již 7 den. Délku cyklu jsem teď měla pravidelnou 31 dní. Mám ale bolesti prsou a i bolesti v podbřišku již třetí den a MS nikde. Test si určitě tento týden udělám, bojím se, abych nebyla zklamaná a dost mě znepokojují ty “bolesti”. Mohou být i takové bolesti při začátku těhotenství?
Děkuji za odpověď. :srdce: :srdce:

Ano můžou být. Mám bolesti od ovulace do Ms každý měsíc…teď mám také pozitivní test a bolesti taky. Je to normální. Když už meskas 7 dní. Na testu už bude krásná čárka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
29.3.21 09:51
@misulinka27 píše:
Ano můžou být. Mám bolesti od ovulace do Ms každý měsíc…teď mám také pozitivní test a bolesti taky. Je to normální. Když už meskas 7 dní. Na testu už bude krásná čárka.

Ty jo. 👍 já jsem právě tohle nikdy nestudovala a nevěnovala tomu pozornost, teď pročítám diskuze a koukám, že je to běžný. Zachvíli letím pro test a doufám v to🙏🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
29.3.21 10:12

@JOHNDENVER kdyby jen zizen :lol: :lol: a nejlepsi jsou priznaky dva dny po sexu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
29.3.21 10:16
@DandátkoP píše:
@JOHNDENVER kdyby jen zizen :lol: :lol: a nejlepsi jsou priznaky dva dny po sexu :lol:

Jooo, vím na co narážíte, ale to já taková vážně nejsem :D :D abych plašila po každém sexu, či každý měsíc. Ono když se snažíte dva roky, tak pak už docela rezignujete, ale teď mi svitla taková naděje po týdnu zpoždění a bolestech prsou a podbřišku 8) Jistá si samozřejmě budu až po testu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2485
29.3.21 11:56
@Michelle27 píše:
Jooo, vím na co narážíte, ale to já taková vážně nejsem :D :D abych plašila po každém sexu, či každý měsíc. Ono když se snažíte dva roky, tak pak už docela rezignujete, ale teď mi svitla taková naděje po týdnu zpoždění a bolestech prsou a podbřišku 8) Jistá si samozřejmě budu až po testu :kytka:

Napiš jak to dopadlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
29.3.21 12:00
@Michelle27 píše:
Jooo, vím na co narážíte, ale to já taková vážně nejsem :D :D abych plašila po každém sexu, či každý měsíc. Ono když se snažíte dva roky, tak pak už docela rezignujete, ale teď mi svitla taková naděje po týdnu zpoždění a bolestech prsou a podbřišku 8) Jistá si samozřejmě budu až po testu :kytka:

Snazili jsme se 3 roky, takze ver, ze chapu jaky to je. Ale prvni co bych udelala je test. Protoze sama po ty dobe vis, ze to muze byt jen prichazejici Ms a MS klidne drzi hlava…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
29.3.21 15:59
@DandátkoP píše:
Snazili jsme se 3 roky, takze ver, ze chapu jaky to je. Ale prvni co bych udelala je test. Protoze sama po ty dobe vis, ze to muze byt jen prichazejici Ms a MS klidne drzi hlava…

A řešili jste to nějak více? Nebo to pak samo přišlo?
Tak bohužel. MS se dostavila dnes. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
29.3.21 16:00
@misulinka27 píše:
Napiš jak to dopadlo

Bohužel. Dostala jsem MS. Ach joooo, teď jsem si po takové myslela, že to je vážně ono. :roll: Takže to zase vypouštím z hlavy a budu doufat :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2485
29.3.21 16:47
@Michelle27 píše:
Bohužel. Dostala jsem MS. Ach joooo, teď jsem si po takové myslela, že to je vážně ono. :roll: Takže to zase vypouštím z hlavy a budu doufat :srdce:

Tak to mě mrzí…přeji ať to brzy vyjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat