Bolesti v podbřišku a střev

4819
3.6.16 07:51

Bolesti v podbrisku a strev

Ahoooj,
Snad mi nekdo poradite, skoro pred tremi tydnx mi zacali sileny bolesti v podbrisku, nedalo se to vxdrzet nejhorsi to bylo v praci a v noci, ale rikala jsem si zento bude tim ze to ma dostat, no jenzr nedostala a zjistila jsem ze jsem tehotna. Nejdriv moje dojtorka ze mam mimodelozni tehotenstvi z toho jsem samozrej! e byla v haji upkne jenze v nempcnici mi pak podle testu rekli ze jsem tehotna ze mimodelozni to neni. Tak jsem jela domj a v sobotu v noci me vzbudili ty silne bolesti bezela jsem na wc no a tam jsem dvakrat zkolabobala pritel musel zavolat zachranku a polezela jse! Si 4 dny v nemocnici, do ted mi nikdo nebyl schopen rict z ceho mam ty bolesti atd.Jen mi rikaj ze nemam vyhrano do 3 mesice se muze stat cokoliv coz ja vim i bez nich… no takhle bsolesti docela ustupujou ale parkrat za den to bolia ale dec
Jchani zhluboka mi docela pomaha plus mam spise bokesti i strev kdyz jdu na veljou vzdy rano a vecer takpvy neprijmeny tlak a jde to az do zad… pristi tyden mame jet do chorvatska autem a porad nevim zda prijit o penize a dovolenou a nebo to risknout jsem tak v 7tt kazdej rika jet co se ma stat se stane ale vite jak sproste obavy jsou.. ale spis me zarazi ty bolesti mate s tim nekdo prosim zkusenost?? Dekujiii :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

259
3.6.16 08:13

@Pala8 ahoj. Tak takovýhle bolesti až do zkolabováni jsem nemela.. Ale mela jsem tak 4 týdny (od 4tt do 8tt) několikrát denně hrozný křeče v celém podbřišku jakoby silne menstruační plus jakoby křeče jako při střevní chripce. Nejdřív jsem lítala na záchod, ale nic… Vždy to trvalo cca 15min. Až se mi z té bolesti chtelo zvracet… Koupila jsem si Magne B6 a do týdne to povolilo.. Prý roztahováni dělohy… A když se u toho nekrvácí, tak to je většinou v pohodě… No taky jsem se bála, protože nikdo kolem me takový bolesti nemel… Tak snad to budeš mít stejne a brzo to polevi! Magnezium si kup, tím nic nezkazis a třeba Ti to pomůže… Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
3.6.16 08:17

Za techto okolnosti bych asi nejela. Kdyby se neco semlelo, tak jak se tam budes dorozumivat?
Nejake bolesti jsou normalni, ale az takhle velke, to je uz divne.
Napada me jen, ze mas nejak natazene, uskriple svaly v panevnim dne a jak se to rozpina/povoluje, tak ti to zpusobuje vetsi bolesti.
Nebo to muze energetickeho razu, tehotenstvi je narocne, zkusila bych vyhledat nekoho, kdo dela reiki, at ti doda energii.

• Nahlásit
  • Citovat
4819
3.6.16 08:39

No prave lidi kolem me porad ty ses cita a bla bla ze skoro kazdej to nevi tak do 3 mesice ze jsou tehotny a ja to musim vedet hned na zacatku a takovy reci, vubec nevi co to je za bolest a cim prochazim… piju hodne magnesky ale koupim si i ty tabletky dekuji moc rady :) snad se to zlepsi a dopadne to vse dobre :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
3.6.16 09:10

@Pala8 taky jsem si tak přišla… :? Hold někdo má asi ty vazy a upony blbe a pak to víc bolí. Ja na megnezii taky začala ale vůbec žádný zlepšení… Magne B6 2× denně a bude to dobry, uvidíš! Moc držím palce a dej pak vědět, jak jsi na tom! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4819
3.6.16 13:05

Urcite jeste dnes zajdu do lekarny a mooc dekuji :) vedet dam :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.19 15:30

Bolest v levé části dolu pod břichem

Zdravím, chtěla jsem se zaptat, můj syn (16 let) trpí bolesti ve střevech po velmi tučném jídle jako třeba hranolky a stejk. Bolí ho to, jen když zrychlí chůzi, nevíte co by to mohlo být? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.19 15:30
@Míša2356 píše:
Zdravím, chtěla jsem se zaptat, můj syn (16 let) trpí bolesti ve střevech po velmi tučném jídle jako třeba hranolky a stejk. Bolí ho to, jen když zrychlí chůzi, nevíte co by to mohlo být? :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama