Bolesti v podbřišku a zácpa po ET

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 09:37
bolesti v podbřišku a zácpa po et

Prosím o anonym. z důvodu intimního tématu, stydím se. moc děkjui!!
byl mi proveden ket, úplně bezproblémově. embryo bylo 5 denní hatchující blastocysta. hned další den ráno jsem na vložce měla hnědou šmouhu krve a cítila bolestiv podbřišku. bolest v podbřišku byla celý den, špinění pomalu ustávalo, spíš jen občas béžový výtok. další den, to je 2.den po ket, byla bylost v podbřišku silnější a já se vyprázdnila. měla jsem zácpu a myslím si, že mě podbřišek bolel díky přeplněným střevům. po vyprázdnění se mi trochu ulevilo a i podbřišek se trochu uklidnil. ale teď mám strach, zda jsem nějak neublížila embryu. sice jsem nemusela na stolici moc tlačit, ale ta plná střeva dlouho tlačila na dělohu. možná už bylo embryo uhnízděné, nemohla jsem ho nějak posunout v děloze, poškodit?
vím, že je to možná hloupý dotaz
moc vám děkuji za odpovědi a i třeba za uklidnění :)

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 24.01.18 10:00

Přeplněná střeva netlačí na dělohu tak, aby embryo mělo málo místa. :lol: Vykadit jsi ho taky nemohla :lol: Čili se hoď do klidu, tak mu připravíš nejlepší prostředí. :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 10:06
@Čičorečka píše:
Přeplněná střeva netlačí na dělohu tak, aby embryo mělo málo místa. :lol: Vykadit jsi ho taky nemohla :lol: Čili se hoď do klidu, tak mu připravíš nejlepší prostředí. :hug:

To já vím, že jsem ho nevykadila :lol:
já jen mám strach, jestli jsem ho nějak nemohla tím vyprázdněním (já jsem pak byla celá opocená a rozklepaná-z toho „výkonu :mrgreen: ) v děloze posunout nebo "utrhnout“…
jsem asi blbka, co :nevim:?!? děkuji ti za uklidnění :) jdu si číst nějakou pěknou knížku :mavam:

s.y.p.t.a
Kecalka 495 příspěvků 24.01.18 10:07

Embryu se určitě nic stát nemohlo. Buď v pohodě :).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 10:08
@s.y.p.t.a píše:
Embryu se určitě nic stát nemohlo. Buď v pohodě :).

Moc děkuji! To, holky, totiž hrozně moc pomáhá, když mi tohle někdo napíše :) hned jsem klidnější :) díííky :hug:

s.y.p.t.a
Kecalka 495 příspěvků 24.01.18 10:17

Chápu, že máš nervy, ale takové příznaky, jaké máš, jsou normální. Ať se daří tobě i embryu a už jdi na tu pěknou knížku :hug:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 10:31
@s.y.p.t.a píše:
Chápu, že máš nervy, ale takové příznaky, jaké máš, jsou normální. Ať se daří tobě i embryu a už jdi na tu pěknou knížku :hug:.

Už čtu a děkuji!! Já už mám 7 ET/KET a toto, takovou zácpu s bolestma jsem nikdy neměla. A to se snažím moc pít. Ale asi i hodně jím… :mrgreen: Tak snad mimi už tentokrát bude :srdce:
:mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama