Bolesti v podbřišku a zácpa po ET

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 09:37
bolesti v podbřišku a zácpa po et

Prosím o anonym. z důvodu intimního tématu, stydím se. moc děkjui!!
byl mi proveden ket, úplně bezproblémově. embryo bylo 5 denní hatchující blastocysta. hned další den ráno jsem na vložce měla hnědou šmouhu krve a cítila bolestiv podbřišku. bolest v podbřišku byla celý den, špinění pomalu ustávalo, spíš jen občas béžový výtok. další den, to je 2.den po ket, byla bylost v podbřišku silnější a já se vyprázdnila. měla jsem zácpu a myslím si, že mě podbřišek bolel díky přeplněným střevům. po vyprázdnění se mi trochu ulevilo a i podbřišek se trochu uklidnil. ale teď mám strach, zda jsem nějak neublížila embryu. sice jsem nemusela na stolici moc tlačit, ale ta plná střeva dlouho tlačila na dělohu. možná už bylo embryo uhnízděné, nemohla jsem ho nějak posunout v děloze, poškodit?
vím, že je to možná hloupý dotaz
moc vám děkuji za odpovědi a i třeba za uklidnění :)

Reakce:

Uživatel je onlineČičorečka
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 1 inzerát 24.01.18 10:00

Přeplněná střeva netlačí na dělohu tak, aby embryo mělo málo místa. :lol: Vykadit jsi ho taky nemohla :lol: Čili se hoď do klidu, tak mu připravíš nejlepší prostředí. :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 10:06
@Čičorečka píše:
Přeplněná střeva netlačí na dělohu tak, aby embryo mělo málo místa. :lol: Vykadit jsi ho taky nemohla :lol: Čili se hoď do klidu, tak mu připravíš nejlepší prostředí. :hug:

To já vím, že jsem ho nevykadila :lol:
já jen mám strach, jestli jsem ho nějak nemohla tím vyprázdněním (já jsem pak byla celá opocená a rozklepaná-z toho „výkonu :mrgreen: ) v děloze posunout nebo "utrhnout“…
jsem asi blbka, co :nevim:?!? děkuji ti za uklidnění :) jdu si číst nějakou pěknou knížku :mavam:

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 24.01.18 10:07

Embryu se určitě nic stát nemohlo. Buď v pohodě :).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 10:08
@s.y.p.t.a píše:
Embryu se určitě nic stát nemohlo. Buď v pohodě :).

Moc děkuji! To, holky, totiž hrozně moc pomáhá, když mi tohle někdo napíše :) hned jsem klidnější :) díííky :hug:

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 24.01.18 10:17

Chápu, že máš nervy, ale takové příznaky, jaké máš, jsou normální. Ať se daří tobě i embryu a už jdi na tu pěknou knížku :hug:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 10:31
@s.y.p.t.a píše:
Chápu, že máš nervy, ale takové příznaky, jaké máš, jsou normální. Ať se daří tobě i embryu a už jdi na tu pěknou knížku :hug:.

Už čtu a děkuji!! Já už mám 7 ET/KET a toto, takovou zácpu s bolestma jsem nikdy neměla. A to se snažím moc pít. Ale asi i hodně jím… :mrgreen: Tak snad mimi už tentokrát bude :srdce:
:mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >