Bolesti v podbřišku a záněty močového měchýře

Anonymní
15.9.21 23:10

Bolesti v podbřišku a záněty močového měchýře

Zdravím holky, jsem 2 roky po porodu (císař). Měla jsem po porodu strašně ošklivý zánět močáku. Neměla jsem žádné bolesti, jen mě hrozně zapáchalo z pochvy. Nikdy jsem zánět močáku neměla tak jsem nevěděla co to je, byla jsem na gynekologii tak v pořádku, nechala jsem si poslat krev na cukr a také v pořádku. Jela jsem na urologii a udělal mi ultrazvuk a zjistil že mám strašně ošklivý zánět a že bych to mohla mít chronické. Dostala jsem ATB a zápach zmizel. Dokrot z pohotovosti mi řekl ať si najdu svého urologa. Pořád se mi to vracelo ale už s bolestma v podbřišku a a zápach zase. Od té doby jsem snad měla už 8 ATB Pořád mě bolí v podbřišku a zápach opět. Můj urolog pořád do mě cpe ATB a už ani ty mi nezabírají mi přijde. Nevím co s tím. Našla jsem si doktorku v Plzni a podívá se na mě ale je dost možný že prý mi nebude moc pomoct když to takhle mám Že jsou situace kdy se nedá pomoct. Na vyšetření jdu až 5.10.2021.

Proč tu píšu. Ty bolesti v podbřišku už mě vyčerpávají. V noci se vzbudím na malou a cítím jak mě hrozně bolí močák. A celkově mě pobolívá v podbřišku už strašně moc dlouho a hrozný zápach z pochvy. Kolikrát si 3× denně převlíkám spodní prádlo. V moči jsem nic neměla když jsem byla na urologii. Je tu někdo kdo takový problém řešil co s tím. Brusinkové čaje jsem dřív pila, i prášky, brala nějaké kapky ale stejně. Když dostanu menstruaci a skončí mi tak je to v pohodě a pak se mi to zase rozjede. Na začátku roku jsem byla na gynekologii a říkala mu problém a udělal mi nějaký výtěr a byl v pořádku. Už fakt nevím co s tím. Nechci celý život žít s bolestma v podbřišku. Prosím o rady, zkušenosti Vaše příběhy co a jak. Jestli jste měli takový problém a co vám pomohlo. Děkuji Barča :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
809
15.9.21 23:32

Zkus kapičky lichořeřišnice, je to přírodní ATB, pomáhá na dýchací a močové cesty.
Předpokládám, že Ti urolog dává ATB podle výsledku kultivace moči a v tom případě by pomoci měly. Zeptej se, zda na ultrazvuku neviděli tzv. divertikl moč. měchýře. Tam by se bakterie mohla držet a opakovaně dělat problémy. Já takhle jedla ATB rok, než uznaly, že má gynekolog pravdu a divertikl mi odoperovaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 23:35

@leryl lichořeřišnici už jsem také brala. Zkusím to doktorce říct. Našla jsem si jinou, protože může mít jiný názor a pokusí se mi pomoct. Tak snad to bude dobrý Děkuji za radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 23:48

@leryl a můžu se prosím zeptat jaké jste měla problémy. Co všechno vás trápilo až došli k tomuhle závěru. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
809
16.9.21 12:36
@Anonymní píše:
@leryl a můžu se prosím zeptat jaké jste měla problémy. Co všechno vás trápilo až došli k tomuhle závěru. Děkuji

Měla jsem neustále zánět m. m. a pokaždé tu samou bakterii. Ta byla v tom divertiklu a po ukončení ATB jsem měla opět problémy.
Taky by se měl dělat stěr na kultivaci z močové trubice, pochvy a samozřejmě kultivace moče. Podle toho pak navrhnout léčbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
16.9.21 12:53

Taky mi přijde, že by se do toho močáku mohli podívat. Může tam být nějaká anatomická záležitost, která to způsobuje. Nezůstává Ti tam po vymočení reziduum moči? Díval se na UTZ před a následně po vymočení? Jinak zatím zkus Urivac (pokud už jsi nezkoušela) a vaginální laktobacily na zavádění. Tím nic nezkazíš. A praktika + gyndu + možná chirdu a znova zkontrolovat jestli není zánět v pánvi. CRP dělali? (U hlubokého chronického zánětu ale nemusí vždy vyjít vysoké hodnoty.) Toto není normální a není to doléčené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 20:54

Trpím na to také, kamarádka mi doporučila jít na venerologii, obešla snad 5 doktorů, až ten poslední ji tam našel ureoplazma a chlamydie, od té doby má klid.. Zajdu také.. držím palce, ať to dobře dopadne. Je to nepříjemné, a hrozně mě mrzí, že se to tak špatně léčí..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat