Bolesti v podbříšku během těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ondrasek13
Nováček 3 příspěvky 14.04.18 17:01
bolesti v podbříšku behěm těhotens

DOBRÝ DEN CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT.
Už jsou to 3 dni co se my nedostavila menstruace. Nechci dělat unáhlené závěry ale je velká pravděpodobnost že jsem těhotná což by bylo super ale co my je nejasné je to zda je normální že mě bolí v podbřišku jakoby se my měla dostavit menstruace tyto bolesti trvají už pár dní ale není to nic hrozného. byla jsem uz 2× těhotná ale s tímto jsem se nesetkala. Otázka tedy je zda s tímto někdo má zkušenost. Samozřejmě ráno si hned udělám test aby výsledek byl co nejpravděpodob­nější. děkuji

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3416 příspěvků 2 inzeráty 14.04.18 17:13

Tehotenskym testem to potvrzené nemáš. Az si ho uděláš tak budeš vedet na čem jsi. Bolest v podbrisku je normální několik dni před ms i ze začátku těhotenství

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Běsnění živlů na Tenerife: Jak jsou na tom s domy Bendová nebo David?

Bouřky, přívaly vody a několikametrové vlny změnily oblíbený prázdninový cíl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >