Reklama

Bolesti v podbříšku během těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ondrasek13
Nováček 3 příspěvky 14.04.18 17:01
bolesti v podbříšku behěm těhotens

DOBRÝ DEN CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT.
Už jsou to 3 dni co se my nedostavila menstruace. Nechci dělat unáhlené závěry ale je velká pravděpodobnost že jsem těhotná což by bylo super ale co my je nejasné je to zda je normální že mě bolí v podbřišku jakoby se my měla dostavit menstruace tyto bolesti trvají už pár dní ale není to nic hrozného. byla jsem uz 2× těhotná ale s tímto jsem se nesetkala. Otázka tedy je zda s tímto někdo má zkušenost. Samozřejmě ráno si hned udělám test aby výsledek byl co nejpravděpodob­nější. děkuji

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3366 příspěvků 2 inzeráty 14.04.18 17:13

Tehotenskym testem to potvrzené nemáš. Az si ho uděláš tak budeš vedet na čem jsi. Bolest v podbrisku je normální několik dni před ms i ze začátku těhotenství

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama