Bolesti v podbřišku, nespavost

Anonymní
25.10.19 13:16

Bolesti v podbřišku, nespavost

Ahojky, mám bolesti v podbřišku skoro 3 týdny, 2 týdny jsem to neřešila, protože 20. Jsem měla dostat MS. Ale nedostala jsem ji.
Poslední se mění v pichlavé. Bolesti přichází většinou v noci, a proto pořádně nespím.
Dělala jsem si 2× tt a vyšlo mi to stejně. Nevím vůbec, co to takhle znamená. Nikdy jsem se s tím nesetkala.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2461
25.10.19 13:28

Co zkusit jinou znacku testu? Tenhle vychazi nejak divne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6327
25.10.19 14:18

No já bych řekla že je pozitivní ale je to divný ten test taky bych zkusila jiný a uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
28.10.19 11:39

Ahoj, určitě si těhotná. Před pár dny mi test opakovaně vycházel negativní, poslední dva mi vyšli se stejným „duchem“ a nyní jsem 5+3tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.11.19 22:47

Mám uplně totožný problém jen s rozdílem zpoždění MS 3 dny a bolesti v podbřišku mám asi týden. Dnes jsem dělala dva TT a oba negativní :nevim: tak taky nevím zda se testy pletou a nebo je to něco jiného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
3.11.19 21:55
@kessinka87 píše:
Mám uplně totožný problém jen s rozdílem zpoždění MS 3 dny a bolesti v podbřišku mám asi týden. Dnes jsem dělala dva TT a oba negativní :nevim: tak taky nevím zda se testy pletou a nebo je to něco jiného

Vím, že je to těžké, ale zkus ještě pár dní počkat a kup si test od jiné značky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.11.19 18:23
@kristynkaa píše:
Vím, že je to těžké, ale zkus ještě pár dní počkat a kup si test od jiné značky :)

Ahoj jsem tu znovu, nakonec těhotenství potvrzeno ale mám další problém se spožděním 17 dní jsem z ničeho nic dostala měsíčky a dost veliké bolesti v podbřišku, byli jsme včera na pohotovosti protože jsem se na netu dočetla že může jít i o potrat, poprvé jsme na ultrazvuku viděla oplodněnou kuličku o velikosti 2mm. :srdce: Ale hned mi pan doktor zkazil náladu po tom co mi řekl, že je možné že se miminko neudrží a vymentrujuji ho. Krvácení nesílí ani neslábne a bolesti jsou furt stejné. Chci se zeptat jestli máte někdo takovou zkušenost a jak to dopadlo. Moje švagrová v těhotenství mentruovala 3 měsíce a naše neteř si to vybojovala a narodila se naprosto v pořádku. Pokud o miminko přijdeme tak to asi nezvládnu. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6327
18.11.19 18:43

@kessinka87 já na začátku krvácela fakt hodně a potrat se nejednalo takže vše může být v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
18.11.19 18:54

Hlavně se nestresuj, a mysli pozitivně…vim že to jde těžko, ale stresem si nepomůžes. Preju ať to dopadne dobře :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2461
19.11.19 06:25

@kessinka87 asi te nepotesim, ale u me presne takto probihal potrat. Krvaceni prvni den a pul nebylo nijak silne, to se rozjelo az pozdeji, dost me bolel podbrisek a nakonec to odeslo. Na pohotovosti mi narvali utrogestan a ascorutin jako nadeji, ze se to treba jeste udrzi, ale nebylo to nic platny, proste kdyz to ma odejit, tak to odejde. Zkus to tak brat, ze pokud to nedopadne, nebylo neco v poradku a je to ta lepsi varianta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat