Bolesti v podbřišku od včera, 32. týden

Anonymní
2.1.21 15:01

Bolesti v podbřišku od včera, 32tt.

Ahoj, máte někdo zkušenost prosím? Od včera mě bolí v pod risku jako při MS, do poradny jdu až 7.1., nevím, jestli plasit a jet na pohotovost, aby tam na mě nekoukali jak na blázna. :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1286
2.1.21 16:58

Teď už te bude bolet kde co a pokud nemáš vyloženě křeče, tak to je normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
3.1.21 18:31

Jestli je to mírná bolest, tak bych to nějak extra neřešila. Pokud to bolí tak moc, že nezvládáš normálně fungovat, tak bych určitě raději do nemocnice jela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
4.1.21 20:01

Ahoj holky,
prosím o názory či vlastní zkušenosti. 21.12. (byl to zhruba konec ovu tuším) jsem měla 2× nechráněný sex. MS mám dost nepravidelnou, cykly cca 34 dní. Během slabší MS, která přišla 29.12 (o 4 dny později, čili 38.den) mě začal bolet a bolí doteď pravý vaječník a pravá strana podbřišku. Tlak cítím téměř po celé dny. Toto mívám vždy jen při ovulaci a to ještě max. den dva, víc ne. Včera se k tomu přidal i mírný tlak nad pochvou, asi okolí dělohy…? Toto pobolívání mám ode dne MS (29.12) a nic nenasvědčuje tomu, že by to mělo přejít. Po skončení MS mám navíc i stále lehce nateklá prsa. A aby toho nebylo málo, tak dnes ráno jsem se zděsila v zrcadle, našla jsem tam akné! 3 velké pupínky - normálně na akné absolutně netrpím, pupínek jsem neměla leta. Může to být příznak těhu? A poslední věc.. Samozřejmě si dělám testy… Ještě před pár dny sněhobílo ze všech stran, teď zhruba třetí den mám na testech při posvícení slabého ducha, z dálky viditelný lehce je, vyfotit však nejde. Při nasvícení mobilem vidím i slabé zbarvení. Ale nevím, jestli už příliš mnoho nekoukám. Moc děkuji za názory zda mohu být těhu. Už mě z toho klepne 8o :roll: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
5.1.21 06:57

@luci_lucy ahoj, nic mobilem nenasvecuj a raději si počkej až stoupne hladina hcg a uvidíš to normálně :zed:. To, co píšeš může něco znamenat, ale také nemusí. Určitě bych z bolesti vaječníků a tří pupínků nedělala hned těhotenský příznaky.
Počkej si na správný čas na test a uvidíš. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat