Bolesti v podbříšku v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 13:09
Bolesti v podbříšku-těhotenství ?

Zdravím, je mi jasné, že mi tu nemůže nikdo 100% odpovědět, ale i tak se chci zeptat na vaše zkušenosti :). Už asi týden mě pořád pobolíva podbříšek, není to nijak hrozný, ale vím o tom pořád, prvně jsem si řikala, že to ude asi ovulace, tu někdy citím, ale tak den, dva…Na mestruaci je ještě brzy a tak se chci zeptat, jestli se Vám tak některé neprojevovalo těhotenství. Test jsem zkusila, ale jak rikam, je brzy a byl negativní…Miminko neplánujeme a jako ochranu používáme kondom, ale nějak se pořád nemůžu zbavit pocitu, že co kdyby to bylo fakt ono, nikdy mě takhle dlouho jen tak podbrisek nebolel. Díky :srdce:

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Reakce:
Jančakecalka
Generální žvanilka 22703 příspěvků 08.01.19 13:11

Takhle mě to bolelo, když jsem měla cystu.

lachtanice86
Kelišová 7188 příspěvků 08.01.19 13:17

Bolest jsem měla u cysty. U těhotenství až později a to byl test jasně pozitivní

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >