Bolesti v podbřišku, únava, nevolnost

12
27.4.16 21:34

Bolesti v podbřišku, únava, nevolnost

Zdravím :) chtěla jsem se zeptat, než zajdu j lékaři.. :) S přítelem se už rok snažíme o miminko a stále nic. Než mi začala MS, snažili jsme se na plodné dny. MS se dostavila, ale byla slabší a jen 3 dny. Od te doby jsme se snažili znovu. Mám to dostat za týden. Na to, že bych možná byla tehu jsem ani nemyslela, začalo me pichat v podbřišku, poslední 2 dny jsem unavená, včera jsem prospala celý den. Bolesti v podbřišku jsou stále(už týden), jako kdybych měla dostat MS.. Začaly mi vadit jogurty a po polévce mi není dobře. Občas se mi „navalí“ z něčeho.. Je možné, že by se některý den zadařilo? :) Předem díky za odpovědi. :) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7708
27.4.16 21:34

A co zkusit test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
27.4.16 21:36

Já si myslím že možné to je :-) ty bolesti v podbřišku jsem taky měla a docela dlouho..takže držím palce aby to bylo těhotenstvím :hug: :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
27.4.16 21:41

Test si budu dělat, to je jasné :) já jen chtěla vědět dopředu, než ho zkusím :) Snažíme se už dlouho, tak jsem ráda za tuto stránku, než abych opět doma plašila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
27.4.16 21:41

Janulo, jak to tady může někdo vědět? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
27.4.16 21:44

@jenika1 mě spíš zajímají příznaky.. ;) já nechci doma opět plašit, že by se to mohlo povest.. Viděla jsem právě hodně takových diskuzí, tak mě napadlo, že se zeptam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24179
27.4.16 21:46

@Janula96 Jedna diskuze by nestačila? Popřípadě test a žádná diskuze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
27.4.16 21:48

@hanka.br. já myslím, že zeptat se není špatné. Nikdo přece odpovídat nemusí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511
27.4.16 21:48

@Janula96 mně příznaky začaly vždy až tak 2týdny od vynechané MS. Tyhle příznaky mám měsíc, co měsíc. Ráno se mi občas zvedne žaludek, sem tam mi vadí nějaký pach, jsem unavená, spavá a mám žravou. Říkám tomu PMS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
28.4.16 08:11

Na toto téma tady bylo popsáno tisíce stran a pořád dokola. Přece je jasné, že jsou jen dvě možnosti, buď ano, nebo ne. Kdyby jsi tady napsala stovky příznaků, tak to nic neznamená. Sugesce je sv..a, a je popisované, že jsou ženy, které si ne jemon přivodí všechny příznaky těhotenství, ale mají zvýšené i HCG a nejsou těhotné. Takže takhle se ptát, mě připadá naivní a dětské. Jsem, nejsem. To určí TEST, MUDr. tady můžeme pouze hádat. Holt musíš počkat. Jinak ti přejí ať se to povede!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat