Reklama

Bolesti v podbřišku v 33 týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

skotka2
Povídálka 18 příspěvků 05.04.18 17:46
Bolesti v podbřišku v 33tt

Ahojky holky, tak jsem tu zas :roll:.. Jsem v 33+4tt, už jsem mela poslicky a byla jsem u doktorky na kontrole kde mi řekla ze se už lehce otviram a kdybych poslicky mela po 15minutach tak mám jet do nemocnice. Dneska sice poslicky takové nemám, ale bolí me v podbřišku cca jednou do hodky, když jdu curat mám takový pocit jako kdybych mela velké tlaky v pochvě a chytli me strašně zada… Nechci plasit a zbytečně jezdit do nemocnice, co si o tom myslíte vy?

Reklama

Reakce:

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 05.04.18 17:51
@skotka2 píše:
Ahojky holky, tak jsem tu zas :roll:.. Jsem v 33+4tt, už jsem mela poslicky a byla jsem u doktorky na kontrole kde mi řekla ze se už lehce otviram a kdybych poslicky mela po 15minutach tak mám jet do nemocnice. Dneska sice poslicky takové nemám, ale bolí me v podbřišku cca jednou do hodky, když jdu curat mám takový pocit jako kdybych mela velké tlaky v pochvě a chytli me strašně zada… Nechci plasit a zbytečně jezdit do nemocnice, co si o tom myslíte vy?

Za mě lepší plašit a mít klid. To není ostuda, ses těhotná, necítíš se dobře, tak co. Já bych jela.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 05.04.18 18:18

Já jela dva dny zpátky do porodnice s bolenim břicha jako při MS, sem tam jsem měla křeč ale úplně nepravidelně, ve vaně to přešlo…Ale manžel mě strašil, že prej co když je něco s prckem… No a za 6hodin od příjezdu byl malý na světě. Takže asi tak :P

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 05.04.18 18:34
@tessa2323 píše:
Za mě lepší plašit a mít klid. To není ostuda, ses těhotná, necítíš se dobře, tak co. Já bych jela.

Jj souhlasim.

skotka2
Povídálka 18 příspěvků 05.04.18 19:00
@Lucius08 píše:
Já jela dva dny zpátky do porodnice s bolenim břicha jako při MS, sem tam jsem měla křeč ale úplně nepravidelně, ve vaně to přešlo…Ale manžel mě strašil, že prej co když je něco s prckem… No a za 6hodin od příjezdu byl malý na světě. Takže asi tak :P

No právě takové bolesti ted mám jaknpri silne MS, a do toho ty zada, nechci plášti přítele ten by me viděl v nemocnici radši každou chvilku. Čekám sice třetí dítě ale u obou mi nejdřív praskla voda a pak začali bolesti.

skotka2
Povídálka 18 příspěvků 09.04.18 14:38
@Lucius08 píše:
Já jela dva dny zpátky do porodnice s bolenim břicha jako při MS, sem tam jsem měla křeč ale úplně nepravidelně, ve vaně to přešlo…Ale manžel mě strašil, že prej co když je něco s prckem… No a za 6hodin od příjezdu byl malý na světě. Takže asi tak :P

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama