Bolesti v podbřišku v ranném těhotenství

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 12.12.17 19:40
Bolesti v podbrisku v rannem tehotenstvi

Ahoj, mam cca 7 dni meskajici ms, byla jsem si na 100pro jistá ze ms dostanu kvuli tem bolestem (vzdy je ored ms mam),jenze nepřišla. Pobolivalo me v podrbrusku vlevo, vpravo i u prostred. 1 den me dokonce silné bolely i zada, ted je 7 den meskajici ms a vubec nic me neboli. Test je pry si delat jeste brzy, takze ho nedelam. Jen mi řeknete jestli se nam neceho bat nebo je to dobry dekuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
KristynaStej
Stálice 93 příspěvků 12.12.17 19:42

@Lucianaa099 udělej si test a budeš vědět víc. Takhle ti to nikdo neřekne;)

Kukacka123
Závislačka 2538 příspěvků 12.12.17 19:44

@Lucianaa099 ja mela taky bolesti, tlaky, jak kdyz ma prijit MS a nedosla ;) pokud ti meska 7 dni, rozhodne neni na test brzy…mel by vyjit uz v den 1 dne meskani MS (teda podle ovulace)…ale je lepsi pockat treba tyden, aby neslo o biochemicke tehotenstvi a vajicko neodeslo s pozdni MS. Udelala bych test, popripade dojit k dr, aby vyloucila mimodelozni ;) drzim palce :hug:

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 12.12.17 19:53

@Lucianaa099 jak pisou holky vyse test uz urcite ukaze a pokud ho mas doma, myslim si ze i ted vecer. Nekterym zenam dokonce ukazuje vecer lepe ;) posli pak vysledek.

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1929 příspěvků 12.12.17 19:59

Já jsem si též byla jistá, že MS dorazí, protože mě strašně bolelo břicho, prsa a v zádech tak, že jsem si myslela, že jsem nastydla na ledviny a proto mám zpoždění. Nechtěla jsem se upínat k těhotenství. Test jsem si dělala pátý den zpoždění, kdy jsem v práci pořád cítila mocuvku a málem se pozvracela z vůně kafe.

Tunrida
Hvězda diskuse 48066 příspěvků 12.12.17 20:04

A proč by sis nemohla udělat test? Kdy by sis ho chtěla dělat? :lol: Ten si při týdenním meškání můžeš udělat klidně teď hned, ne až ráno ;) :lol:

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 12.12.17 20:08

Bojim se delat test ze bych byla zklamaná, takze chci rafsi jeste pockat, u me totiz neni běžné zpoždění ms, nam ji pravidelnou, ktomu mam pred ms vytok a ted nic jen intimce neco takového žlutého jako by flek nevypadá to ani jako hlen ani vytok, takze nevim co si mam myslet kdyz se rika ze těhotné maji velke množství vytoku. Minule jsem mela vsechny priznaky pres prsa, bricho, únavu a tehotna sem nebyla. Ted jen bricho a zada, vubec se ani necítím ze bych mohla byt. Jinak moc dekuju za odpovědi, jste hodné :)

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 12.12.17 20:12
@Tunrida píše:
A proč by sis nemohla udělat test? Kdy by sis ho chtěla dělat? :lol: Ten si při týdenním meškání můžeš udělat klidně teď hned, ne až ráno ;) :lol:
no ted ho nemam ani doma, a k tomu mam strach ze tam bude jen 1 čárka, a jeste jsem si to chtela udelat na stedry den a dat ho příteli kdyby byl pozitivní :D
Kukacka123
Závislačka 2538 příspěvků 12.12.17 20:15

@Lucianaa099 a na Stedry den bys nebyla zklamana? ;) bohuzel o tom to je, ze muze byt i negativni…a ze nemas jine priznaky nic neznamena…mne treba nevolnosti prisly az kolem 7tt. Ja bych to asi teda nevydrzela a chtela to vedet, na cem jsem, abych popripade resila rozhaseny cyklus, kdyz ti MS nedosla… :nevim:

Tunrida
Hvězda diskuse 48066 příspěvků 12.12.17 20:16
@Lucianaa099 píše:
no ted ho nemam ani doma, a k tomu mam strach ze tam bude jen 1 čárka, a jeste jsem si to chtela udelat na stedry den a dat ho příteli kdyby byl pozitivní :D

Máš-li ms pravidelnou, výsledek už jiný nebude ;)

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 12.12.17 20:21

@Lucianaa099 presne jak rika @Tunrida jiny vysledek uz nebude, ja, takto testovala mockrat…a konecne dotestovala a jsme 5+4 ;) jediny priznak byl ze jsem kolem nidace uplne utla piti kafe presto ze jsem silny kafar a zacalo me pichat v bradavkach, pak jeden den jak kdyz me nekdo nakopal tezce do zadnice a vic ani tuk. Ted uz mam jen bradavky citlivejsi na dotek, jinak ani nevim ze jsem tehotna ;)

Petule030
Kelišová 5778 příspěvků 12.12.17 20:35

@Lucianaa099 Týden po termínu ms určitě není brzy na test :mrgreen: Tak si ho zítra kup a vyzkoušej, už by ti těhotenství mohl ukázat kdykoliv během dne. Já v raném těhotenství také měla bolesti a tlaky a vlastně to trvalo pár týdnů. Také jsem čekala, že to 100% dostanu a ono bylo miminko na cestě :D

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 12.12.17 20:41

Rovnou se otestuj, není brzy. Já jsem si u prvního těhotenství byla naprosto jistá že dostanu MS, bolesti byly úplně stejné a dost silné… a nedostala :D

Verun83
Echt Kelišová 8874 příspěvků 33 inzerátů 12.12.17 20:57

Test si muzes delat v den ocekavane ms. Uz byva lehce pozitivni. Takze ho udelej. At mas jistotu a nejsi pripadne zklamana tesne pred vanoci.

Lucianaa099
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 12.12.17 21:44

Tak Jo holky, zitra koupim test a napisu jak jsem dopadla, tak mi držte palce :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Sobota promluvil o rozkolu se Šimkem: Zazdil moji hru a dal přednost jiným!

Byli nerozlučnou dvojicí, společně bavili veřejnost v televizi i divadle... číst dále >

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >