Bolesti v podbřišku ve třetím trimestru těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bambua
Povídálka 35 příspěvků 31.03.19 21:05
Bolesti v podbřišku ve třetím trimestru těhotenství

Dobrý večer, jdu si pro radu. Druhý, nebo třetí den mě bolí v podbřišku. Jsou to křeče, jako když jste nadmutý, nebo potřebujete na velkou a někde to. Střílí mě to občas i do stehen…

Reakce:
Jannys
Kelišová 6680 příspěvků 31.03.19 21:11

Bohužel lepší už to nebude.
V kolikátém tt jsi?Já osobně zítra začínám 36 tt a začíná to být někdy dost ostrý.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1246 příspěvků 31.03.19 21:20

Ja takovy krece mela taky, myslela jsem buhvi jak to nejsou poslicci ale fakt to bylo jen z toho, ze jsem potrebovala na wc, nebo nadymani. Bylo to vylozene jako pri klasickych krecich, jen mi to slo i pres bricho, jsem si myslela buh vi co se nedeje :lol:
Jinak pokud na wc po chvili nejdes, tak proste poslicci

Příspěvek upraven 31.03.19 v 21:21

bambua
Povídálka 35 příspěvků 31.03.19 21:20

@Jannys jsem 28tt.. neříkej, že toto budu mít až do konce :zed:

Jannys
Kelišová 6680 příspěvků 31.03.19 21:23

@bambua můžou to být poslíčci, více rozbouřená děloha, nadýmání… prostě cokoliv.
Mě to například dnes vystřeluje do zad a pěkně rovnou do kříže.Tomu říkám chuťovka.
Jo a je to moje třetí těhotenství.

bambua
Povídálka 35 příspěvků 31.03.19 21:24

@Micaella22 právě, že na záchod, dá se říct, chodím normálně. Minulý týden jsem byla v poradně a vše ok, tak to snad nemůžou být poslíčci a takhle brzo? Navíc střeva jsou nad dělohou, jako pod hrudníkem, to by mi nebolelo v podbřišku si myslím…no fakt nevím

bambua
Povídálka 35 příspěvků 31.03.19 21:24

@Jannys moje taky třetí

bambua
Povídálka 35 příspěvků 31.03.19 21:27

@Jannys no jestli si 36tt, tak už můžeš mít přípravu na porod, to je doba, kdy se to dá asi už očekávat, ale věřím, že je to otravný…

Aduš8
Závislačka 4154 příspěvků 31.03.19 21:45

@bambua střeva to klidně můžou být, já jsem teprve ve 23.tt a takovéhle křeče mám pokaždé, když potřebuju na velkou. A střeva máš v břiše všude i za dělohou s miminkem, končí v konečníku. Navíc jsou hodně ultačovaná miminkem.

Jannys
Kelišová 6680 příspěvků 01.04.19 08:09

@bambua já se nechystám ještě rodit :mrgreen: .
Tak nějak mám šílený strach co bude a jestli to zvládnu.Nevím proč Teda tak vyšiluju, když druhý porod byl za odměnu,ale ty pocity nezastavím :roll:

Lisanna
Nováček 3 příspěvky 01.04.19 23:35

Já jsem v 29. TT a minuly týden jsem byla na kontrole, mimco napříč hlavičku má na prave straně břicha a zadek s nizickama vlevo. Ze včera na dnešek jsem se moc nevyspala mimco se vrtelo kopalo ze jsem nemohla spát. A dneska bolesti jak při mentruaci celej podbrisek , takový divny krecovy bolesti do stehen a do krize . Nezesilujici ani nezeslabujici. Tepla sprcha nepomohla. Ta doufám ze je to normální. :nevim:

bambua
Povídálka 35 příspěvků 02.04.19 16:06

@Lisanna já byla včera u dr, páč se mi to nezdálo ty bolesti. Vše ok, neotvíram se, čípek se nezkracuje a malá je prdelkou dolů. Dr mi řekl, že to bude tím, jak se tam mimi tlačí a zvětšuje se děloha. Do toho mi lítá tlak a dneska mi celý den tvrdne břicho a není mi moc dobře. Jestli toto bude trvat, až do porodu, tak potěš koště…jinak bolesti mám, jak ty popisuješ, už od soboty, střídá se to, jako když bych měla zácpu, nebo podobné ms a taky mi to střílí do stehen…

bambua
Povídálka 35 příspěvků 02.04.19 16:07

@Jannys však já tě na sál ještě neposílám :mrgreen: , myslím celkově, že se tělo připravuje na termín porodu :mrgreen: ;)

Lisanna
Nováček 3 příspěvky 02.04.19 17:00

Tak břicho mi pořad tvrdne několikrát za den. Dneska jsem po dlouhé době i zvracela, to jsem zvracela naposledy v 13. Týdnu. Při zvracení jsem se i pocurala takže paráda to těhotenství. Pak jsem si šla dat vanu to mi trochu pomohlo. Na chvíli jsem usnula ale pak zas na novo. Bolesti ze až občas slzy po tvářích. Je to taková bolest jak když mi v dětství rostli nohy jak se natahovali kosti tak táhlá palčivá bolest od podbrisku přes kyčle až ke kolenum. A občas vystřelení do zad. Pak to vždy po chvíli ustane a najednou ztvrdne od pupíku dolu břicho, jak kamen. To trvá par desítek sekund a pak zas nic. To se opakuje několikrát denně. Nechci bejt za vysilujiciho kretena a běžet na gyndu když jsem tam byla ve čtvrtek a prý bylo všechno v pořádku. Ale je pravda ze úplně klidná z toho taky nejsem… :rolling_eyes:

bambua
Povídálka 35 příspěvků 02.04.19 17:52

@Lisanna no tak co píšeš by mě teda klidnou taky nenechalo, ikdyz jsem taky taková, že tam nechci letět, když jsem tam byla minulý týden. Pak jsem teda šla a dr mi řekl, ať přijdu radši zbytečně, aby to zkontroloval, než pozdě… takže moje rada zní: seber se a radši jeď, opravdu…dej vědět, co a jak ;) :oops:

Váš příspěvek
Reklama