Bolesti v podbřišku více na pravé straně

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21
14.5.16 21:37

Bolesti v podbrisku vice na prave strane

Holky nevite co by mi mohlo být? Mám už skoro měsíc bolesti v podbřišku jako při MS a do toho mi více píchá na pravé straně. Začalo mě to bolet pár dní před menstruací a myslela sem že to přejde ale bohuzel nepřešlo. Někdy to bolí vic a jindy míň. Nejvíc me to bolí když jsem ve stresu. Před měsícem jsem přestala brát antidepresiva a před týdnem antikoncepci. Vím jistě že slepak to nebude ten už nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2879
14.5.16 21:48

@AndyLety mě bolely cysty na vaječníkach. Můžou to být taky srůsty po operaci slepáku. Taky můžeš mít bolesti po vysazení HA než se to ustálí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6104
14.5.16 22:04

Me treba takhle poboliva leva strana, kde mi behem - neuspesneho - tehotenstvi vyrostl myom. Zasla bych na gyndu, mimimalne ty cysty by na ultrazvuku doktor mel videt, a Ty aspon budes vedet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
14.5.16 22:14

Me zase pobolívá takhle bricho a byl mi zjisten ted cerstve polyp…určo zajdi na gyndu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
14.5.16 22:17

Ahoj, taky mě pichalo na pravé straně podbřišku, někdy více někdy méně, pomahalo na to teplo. Na gynde mi řekla, ze je to buď cysta nebo zánět, nakonec to byl zánět močového měchýře a vaječníků (žádné problémy jsem s mocením nemela, tak me to ani nenapadlo).dostala jsem atb a za tri dny bylo po bolesti. Urcite si zajdi na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
14.5.16 22:31

@Mexie na operaci slepaku jsem byla před 15 lety a bolesti začali ještě před vysazením HA

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
14.5.16 22:33

@Leppäkerttu @EvulinkaB18 @ivulebobule holky děkuji za rady určitě si zajdu na gyndu snad to nic vážného nebude. Chceme s přítelem se za pár měsíců pokusit o mimčo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5896
15.5.16 01:15

@AndyLety Mě takhle bolí srůsty. Před 3 lety mi to začalo, po dlouhých peripetiích a diagnózách - první byla tříselná kýla, poté zánět, poté cysta na vaječníku, endometrioza, slepák a ještě cosi. Nemohli si vybrat, tak jsem šla na laparoskopii. Rozrušili tam srůsty a vzali slepák. Bolest do 3 měsíců zpátky - srůsty se prý na cca 60-80% udělají znovu. Ty původní před laparskopií se mi udělaly samy, předtím jsem nikdy na operaci nebyla.

Nikdy jsem nevystopovala, z čeho to bolí (někdy při pohybu, někdy při stresu, na začátku těhu, těsně po potratu…).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18794
15.5.16 08:04

Přesně takovéhle bolesti, co popisuješ jsem měla taky a byly to cysty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
15.5.16 22:03

Holky dnes uz mam na prave strane bodave bolesti hrozne me boli nohy i klouby. Zitra zavolam na gyndu a musim se objednat.Nebo myslite ze mam treba radeji zajit do nemocnice tady u nas ve stode na gynekologii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
15.5.16 22:10

@AndyLety Já bych zašla na gyndu, né se objednat, ale proste by te meli vzít jeste zítra na počkání…Mužeš mit nejaký zánet, když se k tomu pridala i bolest kloubu…a lepší at na tebe kouknou co nejdriv a vyšestri pořádně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
16.5.16 08:45

Běž hned na gyndu nebo do nemocnice, at je to cokoliv, tak lepsi uz to nebude, drzim pesti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
17.5.16 12:10

Tak jak jsi dopadla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
17.5.16 15:00

Nastesti mám jen zánět močového měchýře tak mam antibiotika