Bolesti v podbřišku, záda, špinění - těhotenství, zánět?

Anonymní
30.6.21 11:54

Bolesti v podbřišku, záda, špinění - těhotenství, zánět?

Ahoj dámy, omlouvám se za anonym, ale je to takové citlivé téma pro mě.

Už pár dnů mě trápí bolesti v podbřišku, takové pobolívání, chvílemi takové píchnutí, cítím se taková trochu nafouklá. Bolest se ale objevuje také v horní části břicha, nad pupíkem, jakože pod žebry. Do toho se místy přidá bolest zad v kříži, také zácpa nebo i nutkání na močení, ale nějaké problémy nemám (řezání, pálení atd, nic takového).

Poslední MS jsem měla 12-19.6., potom jsem 20.6. měla jeden nechráněný styk. Co se týče cyklů, tak je mám spíše nepravidelné a hodně dlouhé, někdy přijdou po 35 dnech, někdy třeba po 50 dnech, ale většinou je to po těch 35-40 dnech. Mám hormonální nerovnováhu, to vím už delší dobu, podle gynekoložky mám nejspíše i PCOS, cysty mi našla, ale při posledním vyšetření (půl roku zpátky) prý tam žádné cysty nemám a jsem v pořádku (uvidíme, co řekne na další prohlídce na podzim).

Bohužel mi teď doktorka náhle zemřela na covid v dubnu a zatím jsem si nenašla novou, se kterou bych to mohla řešit (tedy už někoho mám, ale ještě jsem se tam neobjednala) - beru už skoro 3 týdny kapky Gynex (od začátku menstruace, na doporučení známé, abych si zkusila srovnat ty cykly) a čeká mě teď ta pauza, ale právě od pátku/soboty mám různé tyto problémy jako pobolívání a tlaky v podbřišku, ale i horní části břicha, potom i teploty, měla jsem minulý týden i takové lehké špinění. Napadlo mě, zda to nebude třeba zánět močových cest, protože to se tak prý projevuje, jen mi tam tedy nesedí to špinění. Co jsem hledala na internetu, tak mi to vyhodilo i takzvané uhnízdění, ale to je podle mě taky blbost, že by to bylo ty 4 dny po sexu, to by musela ovulace být hned den po MS a navíc ještě v den sexu a s takto dlouhými cykly tu ovulaci asi musím mít teprve někdy teď (takže mě napadá, že teprve teď probíhá ovulace). Test jsem si zatím nedělala, ale zkusím asi zítra, kdyby náhodou, ale MS mi má přijít až tak za dva týdny, takže to je asi hodně brzy na nějaké příznaky.

Ještě mě napadlo, zda to nedělá ten Gynex, že by mi třeba nesedl a nezpůsoboval tyto problémy. Tak kdyby měl někdo nějaké zkušenosti, že by vám to taky dělal.

Děkuji a omlouvám se za tak dlouhou zprávu, ale potřebovala jsem se z toho asi vypsat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
943
30.6.21 12:20

Je dost možné, že to dělá ten Gynex. On docela háže s tím tělem takhle na začátku toho braní. Kolik si toho dáváš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 12:32

@meduzka23 beru si 2× denně po 6 kapkách…je to moc? Bylo mi řečeno v lékárně, že je to prý ideální, tak nevím :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
943
30.6.21 12:46
@Anonymní píše:
@meduzka23 beru si 2× denně po 6 kapkách…je to moc? Bylo mi řečeno v lékárně, že je to prý ideální, tak nevím :nevim:

Já si kapu zhruba 7 kapek jednou denně. Oni jsou ty kapky celkem silné, zkus tu dávku trochu snížit. Nejlepší by bylo kdyby ses objednala někam na měření strojem supertronicem, měří to i přímo Energy club. Tam ti řeknou přesně, kolik bys toho potřebovala a jestli jsou ty kapky vůbec pro tebe vhodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 12:50

@meduzka23 jo, dobře, zkusím snížit dávku, a kouknu se nekam, kde se můžu objednat :D děkuji ;)

• Citovat
  • Nahlásit
943
30.6.21 13:07
@Anonymní píše:
@meduzka23 jo, dobře, zkusím snížit dávku, a kouknu se nekam, kde se můžu objednat :D děkuji ;)

Rádo se stalo. Hlavně vyčkej, ty první dva tři měsíce jsou takové všelijaké. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.7.21 01:47

Dobrý večer ženy, chtěla bych vás poprosit o malou radu.

Mám spoždění menstruace, menstruaci jsem měla dostat 24.6, ale pořád nic dnes už je 3.6 a ještě jsem ms nedostala. Bolí mě a píchá v podbřišku, jako bych to měla dostat, ale pořád nic. Mám jen bílé výtoky nic víc a dokonce jsem i zvracela, mám každý den ranní nevolnosti, hnusí se mi některé jídlo, pálí mě pořád žáha, mam dokonce aji zvýšenou teplotu každý den. Zkusila jsem si udělat těhotenský test a oba dva mi vyšly negativně, tak jsem si zašla k mé gynekološce a ta mi řekla, že těhotná nejsem a že jsem úplně v pořádku, jenomže já tu menstruaci ještě nedostala a ta bolest a píchání v podbřišku je pořád. Jestli jste nějaká tohle podobného měla, tak se mi prosím ozvěte.. děkuji moc.😏 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.21 16:34

Mohu být těhotná?

Dobrý den, chtěla bych se vás maminky zeptat jestli mohu byt těhotná..snažíme se s přítelem delší dobu o miminko a od 14.6.21 do 17.6.21 jsme měli nechráněný sex a v jednom dni to nebylo jenom jednou co to do mě dal. Pak za dva dny jsem začala špinit ale byla ten jen malá kapicka když jsem se utrela jinak nic a po dvou dnech bylo krvácení který bylo jiné než u MS a po dvou dnech to skončilo. Začalo mě bolet v podbrisku a udělal se mi na pravý straně v podbrisku tvrdý ovál který je tvrdý. Nevím jestli to k tomu patří ale MS se ještě nedostavila. Zkoušela dvě testy ale vyšli mi s jednou čárkou. Takže by mě zajímalo jestli mohu být těhotná a test to neukazal protože je třeba ještě moc brzo? Hrozně moc bych si to prala :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :,( :,( :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.7.21 13:32

@Andílek 1996 Lepší bude když si zajdete ke gynekologovi. Já si také dělala těhotenské testy a jeden mi vyšel negativně a druhý pozitivně, tak jsem si raději zašla ke gynekološce a ta mi řekla, že těhotná jsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.7.21 18:24

@Boubelkova28 děkuji za radu ale já jdu na kontrolu až za 14 dnů. Tak mě zajímalo jestli tohle nepotkalo nějakou maminku která má s tím zkušenosti. Takže by tam mohla být malá šance? 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat