Bolesti v polovině cyklu

35
18.7.07 11:15

Bolesti v polovině cyklu

Ahoj holky,

mám první měsíc po vysazení HAK a v době od 12. do 17. dne cyklu mi bylo hodně zle, ale nezvracela jsem, jen mám hrozné tlaky v podbřišku. Mohlo by to třeba souviset s ovulací a uhňizďováním? Slabá nevolnost stále přetrvává. Navíc začínám být citlivá na různé vůně, ne nějak negativně, spíš je víc vnímám.

Máte někdo podobnou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

741
18.7.07 12:15

To bude nejspíš bolestivá ovulace. Jinak já mám těhotenský příznaky každý měsíc co se snažíme. A to nejsem žádný stresor, mně je víceméně fuk, kdy otěhotním. Já dokonce měsíc před očekávanou MS zvracím 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
18.7.07 12:18

Hm, to může ovulace bolet / být cítit tak dlouho??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.07 13:41

bolesti

Susal,ano můžou být bolesti při ovulaci .já je mám takhle každý měsíc ,někdy min někdy víc .Někdy mám pocit jako bych to měla uvnitř nateklý ,ja píšeš tlaky apod .Už jsem si na to nějak zvykla .

Majdalenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
475
18.7.07 13:46

Podle mě to budou ovulační bolesti, mám je taky pravidelně každý měsíc. Výhodou je, že vím, kdy se tulit :wink: :wink: :wink:
Trvá to u mě max.1-2 dny!!! Vajíčko praskne a tekutinka se vylije, je to pocit tlaku, ale netrvá to dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
18.7.07 14:36

Ahoj,

ja to znam taky velmi dobre. Silena bolest a kdyz se podivam na platicko prasku, tak je vybrana presne polovina. Me to boliva tak 4 dny. Ale je mozne, ze z bolesti ovu jsi presla do toho hnizdeni.

Pred druhym porodem jsem ale zadne bolest nemivala. To az po detech a docela me to zarazilo…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
741
18.7.07 15:54

Já sem to taky před porodem vůbec neměla. Ale teď mám 5 dní ovulačních bolestí, který přecházejí pomalu do předmenstruačního syndromu a vrcholí menstruací. Těhotenský příznaky mezi tím nepoznám ani kdyby mě tahaly za nos. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
20.7.07 08:15

ahoj ja taky mam tyhle bolesti v ovu.Trva to asi 1-2dny jako u karotky a silene me boli vajecnik a brisko jako pred ms.Mam to zrovna ted a trpim :(
Ale zase je to fajn protoze vim kdy jsou ty spravne dny na miminko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.8.07 15:53

ahojky, holky jsem tu dnes poprvé, jinak sem chodí moje sestra.
Chci se zeptat dnes ráno když sem se zbudila potřebovala sem strašně čůrat, a potom mě celí den bolelo v pod bříšku spíš k levé straně a k tomu šílená bolest v kříži. Už od prosince neberu antikoncepci a sex jsme měli s manželem v úterý, a sem asi tak v polovině cyklu.
Tady sem četla že probíráte bolestivou ovulaci, myslíte si že by to taky mohlo být? Dnes večer to zkusíme a třeba se zadaří :) (mimi

• Nahlásit
  • Citovat
741
2.8.07 21:17

Já si myslím, že to ovu bude. Každopádně sexíkem nic nezkazíte :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.8.07 12:57

moc děkuji za odpověď, sexíček byl a tak uvidíme

• Nahlásit
  • Citovat
31
18.8.07 17:17

tak sem se zaregistrovala, a musim vám teda říct že sem to bohužel dostala :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
20.8.07 11:49

Ahoj holky, já jsem měla taky kolem 12. DC 2-3 dny bolesti jako při MS. Myslela jsem si, že to je ovu, ale BT tomu nenasvědčuje. Tak uvidím za pár týdnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama