Bolesti v pravém podbřišku 24.2.2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fear1
Stálice 65 příspěvků 24.02.18 21:04
Bolesti v pravém podbřišku 24.2.2018

Zdravím, předchvilí mě začlo bolet v podbřišku. Ze začátku slabé. Bolí mě více na pravé straně. Vlevé je to slabé. Občas to zabolí hodně na pravé straně. Potom to přestane a chvílama velké bolesti furt na pravé straně. Co to může být?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 24.02.18 21:06

@Fear1 tak ja nevim, zda je nutné zakládat další diskuzi, když už jsme v jedné psaly, ze to vypadá na ovulaci.
Zakladatelko, pokud te to bolí hodně, skoč si na pohotovost.

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 24.02.18 21:09

@Fear1 tak ještě před chvílí jsi psala za muže a teď jsi psala za dívku.. :think: každopádně když zakládáš zbytečně novou diskuzi, tak znova.. pravděpodobně máš ovulaci.za pár dní by to mělo přestat. Pokud se bojíš tak klidně můžeš navštívit gynekologa.

lachtanice86
Kelišová 5416 příspěvků 24.02.18 21:14

@Fear1 teď už si ženska, v druhé diskuzi vystupujes jako muž. Navíc už tam ti bylo odpovezeno.

Fear1
Stálice 65 příspěvků 24.02.18 21:20

@lachtanice86 s přitelem mame stejnej ucet. Trosku premyslejte ????

Fear1
Stálice 65 příspěvků 24.02.18 21:21

@HandulkaK bolí mě z teho zada? Muze to byt ovulace?

Uživatel je onlineČičorečka
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 24.02.18 21:22

@Fear1 co to může být? Bolest břicha :D

lachtanice86
Kelišová 5416 příspěvků 24.02.18 21:27

@Fear1 já přemýšlím dost na to, abych nemusela založit diskuzi na to, zda mohu být těhotná ze suchého prstu. 8o

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17934 příspěvků 24.02.18 21:54
@Fear1 píše:
@lachtanice86 s přitelem mame stejnej ucet. Trosku premyslejte ????

Co je to za vztah, ve kterém se milenci musí večer vyplňovat čas zakládáním nesmyslných diskuzí. Podle mě jsi bohapustý trol a ještě ne moc chytrý.

Fear1
Stálice 65 příspěvků 24.02.18 22:36

Zdravilm, mám bolesti občas obrovské v pravém podbřišku. Někdy to přestane ale jde to do zad. :(

malytlustyhroch
Kecalka 423 příspěvků 24.02.18 23:19

Tady je všechno ovulace :roll: mě to podle popisu přijde spíš jako slepák. Ale nejsem žádný odborník, jen jsem slyšela, že když zmackne člověk břicho nalevo, zabolí to napravo. Bolesti obrovské neřeš na e-miminu a dojdi nebo zavolej na pohotovost. :hug:

malytlustyhroch
Kecalka 423 příspěvků 24.02.18 23:23

A na bolesti bricha obrovské, např. na slepák nebo na mimoděložní těhu se dá docela dobře umřít, takže bych to s tou pohotovostí moc neodkládala.

Fear1
Stálice 65 příspěvků 25.02.18 08:15

Ty bolesti byly vystřelující, občas to nebolelo vůbec a chvílama to bolelo hodně. Slepák to asi není, přikláním se k ovulaci. Před chvili jsem se vzbudila a nic mě nebolí. Jak poznám ovulaci?

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 25.02.18 08:17

@Fear1 zkus koupit ovulacni test a hod se fotku

lachtanice86
Kelišová 5416 příspěvků 25.02.18 08:19

@Fear1 kolik ti je?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama