Bolesti v zádech na jedné straně, může jít o kontrakce?

Anonymní
22.11.19 16:28

Bolesti v zádech na jedné straně, může jít o kontrakce?

Ahoj holky, mám 2 a půl týdne do termínu. Na krizové bolesti trpím ale dnes mi to střílí od rána spíš do jedné strany, břicho neboli vůbec. Myslíte že může jít o kontrakce, nebo spíš prostě bolest zad? Mě to přijde jak bolest zad ale já už fakt nevím jestli to poznám :roll: měla jste to některá taky tak? Děkuji za názory :)

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

3873
22.11.19 16:41

Ty bolesti jsou v intervalech časových? Nebo pořád?
Já u prvního porodu jen bolesti břicha a u druhého jen bolesti zad..nevěřila jsem, že rodím. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.11.19 16:51

@lampicka11 za celý den zatim 3krat, ale nějak jsem to nemerila, myslela jsem že to jsou fakt záda. Akorát mi kámoška před chvílí řekla že to klidně kontrakce být můžou, tím že trpím na záda tak já nevím :roll: kdyby se to nějak častěji opakovalo, tak raději zajedu. Teď jsem si lehla a po chvíli to přešlo :think: ale žádné krece nic, a vystreluje mi to fakt jen do jedné strany. Myslela jsem že když už musí bolet celý kříž :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1432
22.11.19 16:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám 2 a půl týdne do termínu. Na krizové bolesti trpím ale dnes mi to střílí od rána spíš do jedné strany, břicho neboli vůbec. Myslíte že může jít o kontrakce, nebo spíš prostě bolest zad? Mě to přijde jak bolest zad ale já už fakt nevím jestli to poznám :roll: měla jste to některá taky tak? Děkuji za názory :)

První dítě bolest zad komplet po 5 minutách Druhé dítě bolest konečníku po 5 minutách. U obou jsem rodila 2 dni ale na tom nezáleží. Stopuj si bolesti jestli jsou pravidelně jde o kontrakce. Když se Ti to nezdá zajdi do porodnice a oni si Tě buď nechaj nebo pošlou domů. Za zeptani nic nedáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3873
22.11.19 18:42
@Anonymní píše:
@lampicka11 za celý den zatim 3krat, ale nějak jsem to nemerila, myslela jsem že to jsou fakt záda. Akorát mi kámoška před chvílí řekla že to klidně kontrakce být můžou, tím že trpím na záda tak já nevím :roll: kdyby se to nějak častěji opakovalo, tak raději zajedu. Teď jsem si lehla a po chvíli to přešlo :think: ale žádné krece nic, a vystreluje mi to fakt jen do jedné strany. Myslela jsem že když už musí bolet celý kříž :think:

Kdyby ty bolesti byly nesnesitelné nebo pravidelne tak bych vyrazila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1108
22.11.19 19:03

Já měla u druhého těhotenství. Už jsem přenášela, měla jsem bolesti takové, jak popisuješ. O porod se nejednalo, byly to bolesti zad, po injekci ustoupily. Jedině, kdyby se ti začaly stupňovat nebo zpravidelňovat a intervaly zkracovat, tak jeď fo porodnice. Ale spíš to budou jenom ty záda. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama