Bolesti zad blokáda

Anonymní
30.10.20 16:31

Bolesti zad blokáda

Ahoj je tady někdo kdo mnel po porodu zablokovanou hrudní páteř?? A někdy potíže z dechem?? Jak jste to řešily??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7133
30.10.20 16:46
@Anonymní píše:
Ahoj je tady někdo kdo mnel po porodu zablokovanou hrudní páteř?? A někdy potíže z dechem?? Jak jste to řešily??

K praktikovi, ten tě odešle na neurologii a/nebo na fyzioterapii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44863
30.10.20 17:05
@kacz píše:
K praktikovi, ten tě odešle na neurologii a/nebo na fyzioterapii.

Neurolog moc nepomuze, to spis fyzioterapeut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
30.10.20 17:24

Potřebuji pomoct!!! / Poradit

Dobrý den

Přidám se pod tento příspěvek (právě sem se zde přihlásil a nemohu přidat svůj)

Asi 4 měsíce dozadu mě začalo tahat lehonce pod levou lopatkou. Pracuji jako číšník tak sem si to postupem času před spaním náležitě užíval. Až sem si našel fyzioterapeuta. Ten mě prokřupal, ale nějak se to nezlepšilo…a ten den to celé začalo(14.07.)…o půl 3 ráno po fyziu mě vezli do nemocnice s podzdřením na IM. Naštěstí vše v pořádku. Měl jsem panickou ataku(proč to nevím) ta mě vzbudila…následné dny byli takové že to bylo ok občas jsem nemohl usnout. Bolesti po lopatkou přibývali až do dnešního stavu. Mám za sebou tajské masáže asi 7 různých fyzioterapeutu od metody mojzisove az po to křupání. Návštěvy neurologů RTG páteře žeber plic, EKG, krev atd atd a podle nich jsem v pořádku…no já vím že nejsem. Psychycky jsem na tom dost dobře nebo aspoň jsem byl.

Momentálně:
Spím asi 2 hodiny denně
Bušení srdce v celém hrudním koši a krku
Při zaklonění lopatký dozadu se mi až podlomí kolena jak to píchne
Obtízné dýchaní Únava
Pálení očí
Bolesti svalu krku páteře třísel
Nepříjemné křeče v žaludku
Kručení v hrudníku na levé straně
Navaly sevření/úzkosti
Pocit na zvraceni
Jak kdyby mě blázní nervy v celé horní části těla
Cuká brada pak triceps pak mi tak šumí po žebrech…

Beru
Lexaurin 3mg
Skudexa 75mg
Biofenac 100mg
Dimexol
Voltaren
Vsemozne vitaminy

Léky na bolest a že jich je nefungují…jediné co zabere občas že aspoň nějak usnu je lexaurin

Nevíte někdo co to je
Neměl někdo něco podobného
Nejradeji bych na ct nebo magnet ale tam mě nikdo poslat nechce…že je to jen od zad, ale to mi nestačí je mi 27 let a rád bych zase do práce.

Všem moc děkuji

A paní výše bolesti zad nepodceňujte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
30.10.20 18:04
@Anonymní píše:

Ahoj, ja řešila blok v hrudní páteři už s těžším dítětem (1 rok), zvedla jsem jej blbě do rotace. Bolesti byli dost zlé, hlavně u dýchání. Řešila jsem přes PL, dostala jsem doporucenku k rehabilitacnimu doktorovi. Ten mi udelal krup krup, byli to 2 vyskočená žebra. V oblasti hrudni páteře to bývají žebra, ne obratle (narozdil od bederní páteře). Pak jsou i uvolnovaci cviky, můžu popsat, pokud tě to zajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 18:46

@Hrnekmleka budu ráda :dance: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
21302
30.10.20 19:31
@PETRcz93 píše:
Dobrý den

Přidám se pod tento příspěvek (právě sem se zde přihlásil a nemohu přidat svůj)

Asi 4 měsíce dozadu mě začalo tahat lehonce pod levou lopatkou. Pracuji jako číšník tak sem si to postupem času před spaním náležitě užíval. Až sem si našel fyzioterapeuta. Ten mě prokřupal, ale nějak se to nezlepšilo…a ten den to celé začalo(14.07.)…o půl 3 ráno po fyziu mě vezli do nemocnice s podzdřením na IM. Naštěstí vše v pořádku. Měl jsem panickou ataku(proč to nevím) ta mě vzbudila…následné dny byli takové že to bylo ok občas jsem nemohl usnout. Bolesti po lopatkou přibývali až do dnešního stavu. Mám za sebou tajské masáže asi 7 různých fyzioterapeutu od metody mojzisove az po to křupání. Návštěvy neurologů RTG páteře žeber plic, EKG, krev atd atd a podle nich jsem v pořádku…no já vím že nejsem. Psychycky jsem na tom dost dobře nebo aspoň jsem byl.

Momentálně:
Spím asi 2 hodiny denně
Bušení srdce v celém hrudním koši a krku
Při zaklonění lopatký dozadu se mi až podlomí kolena jak to píchne
Obtízné dýchaní Únava
Pálení očí
Bolesti svalu krku páteře třísel
Nepříjemné křeče v žaludku
Kručení v hrudníku na levé straně
Navaly sevření/úzkosti
Pocit na zvraceni
Jak kdyby mě blázní nervy v celé horní části těla
Cuká brada pak triceps pak mi tak šumí po žebrech…

Beru
Lexaurin 3mg
Skudexa 75mg
Biofenac 100mg
Dimexol
Voltaren
Vsemozne vitaminy

Léky na bolest a že jich je nefungují…jediné co zabere občas že aspoň nějak usnu je lexaurin

Nevíte někdo co to je
Neměl někdo něco podobného
Nejradeji bych na ct nebo magnet ale tam mě nikdo poslat nechce…že je to jen od zad, ale to mi nestačí je mi 27 let a rád bych zase do práce.

Všem moc děkuji

A paní výše bolesti zad nepodceňujte

Ja bych zkusila psychiatra, zcela vazne. Brat denne Lexaurin je cesta do pekel, o vsem dalsim, co logicky nepomaha, protoze to neni pricina, ale nasledek, nemluve. CT ani MR panickou poruchu nevyleci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
30.10.20 19:34
@mroe píše:
Ja bych zkusila psychiatra, zcela vazne. Brat denne Lexaurin je cesta do pekel, o vsem dalsim, co logicky nepomaha, protoze to neni pricina, ale nasledek, nemluve. CT ani MR panickou poruchu nevyleci.

Já beru lexaurin asi týden…né od začátku tam to nebude. Vadí mi ta bolest u lopatky je to jak mít tam nůž a od toho mám to ostatní. A neví mi říct co to je…každej znich mi řekne je to asi od zad, ale ruku do ohně bych za to nedal…tohle když vám řekne chlap za 8000 na soukromé klinice tak už nevím. O lexaurinu vím a nechci resit problem praskem tohoto druhu…nebojte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
30.10.20 21:36
@Anonymní píše:
@Hrnekmleka budu ráda :dance: :mavam:

Napis SZ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek