Nesnesitelné bolesti zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 22:04
Bolesti zad - nesnesitelně, nějaká rada?

Ahojky, prosím o pomoc… Mám nemocnou ruku, malé dítě. Asi vše muže za to, ze mě začala bolet krční pater, poté silene noční pocení - mokrá postel, musím měnit pyzama… Bolí mě v krku a nemohu polykat, hlava mě silene bolí… Myslela jsem, ze mám anginu, dnes mě viděla dr a prý od zad, dostala jsem injekci, v krku nic nemám. Vůbec mi to nepomohlo, bolí mě to ještě víc. Špatne se mi dýchá, hrozne mě bolí už zada, snad všechno. Špatne se mi mluví, sem pod lekama… nevíte co by mi pomohlo?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ou
Echt Kelišová 7849 příspěvků 20.05.19 22:07

Lékař většinou pomáhá.

janickaIII
Závislačka 4121 příspěvků 20.05.19 22:08

Může pomoct cvičení, je to lepší než léky.

vokishka
Extra třída :D 14576 příspěvků 20.05.19 22:10
@Ou píše:
Lékař většinou pomáhá.

Tak tady asi nepomohl, když píše, že po jeho zásahu je to ještě horší. :mrgreen:

Ukulina
Extra třída :D 14846 příspěvků 20.05.19 22:10

Fyzioterapeut, cvičení pod dohledem odborníka. Mně nikdy injekce ani léky nepomohly.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34581 příspěvků 20.05.19 22:15

:hug: :hug: :hug: Pomalu a zhluboka dýchat a snažit se usnout. Nějaké další léky si vzít můžeš? Pokud ano, tak si zobni a zkus se z toho vyspat. Ráno snad bude veselejší. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 22:17

Moooc děkuji. Zítra zkusím fyzioterapeutku, tak snad :zed: premyslela jsem jestli nezkusit ještě injekci…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 22:17

@Tiger-lily mooooooc děkuji :hug: bolí mě polknout jak když mám anginu :zed:

Ukulina
Extra třída :D 14846 příspěvků 20.05.19 22:20

Blbý je, že fyzioterapeuti mají šílené čekací doby. Lepší by to mohlo být u nesmluvních. Sice zaplatíš, ale dostaneš se k němu dřív. Držím palce, vím, co je to za utrpení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 22:25
@Anonymní píše:
@Tiger-lily mooooooc děkuji :hug: bolí mě polknout jak když mám anginu :zed:

Tak bolí i zánět štítné žlázy.

quanavera
Kecalka 468 příspěvků 20.05.19 22:40

Masiruj si to to je nejlepsi co mi pomohlo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 22:51

@Ukulina to mi je jasne :zed: mám jednu známou, tak snad si mě bude pamatovat a vezme mě… :nevim:

@Anonymní píše:
Tak bolí i zánět štítné žlázy.

Na to jsem před třeba 1-2 lety byla vysetrovana a nemám špatnou stitnou

@quanavera děkuji moc, zkouším to. Je to pocení asi k tomu ze?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 23:22
@Anonymní píše:
@Ukulina to mi je jasne :zed: mám jednu známou, tak snad si mě bude pamatovat a vezme mě… :nevim:

Na to jsem před třeba 1-2 lety byla vysetrovana a nemám špatnou stitnou

@quanavera děkuji moc, zkouším to. Je to pocení asi k tomu ze?

Ze jsem něco vůbec psala. Si děláš legraci, když jsi před 1-2 lety se štitnou byla na vyšetřování, že ji nemáš špatnou. Víš co to je zánět, ten je akutní. Jako kdybys nemohla mít anginu, protože se ti před 1-2 lety dívali do krku a nic tam neviděli :nevim:

Lalelale
Závislačka 4808 příspěvků 20.05.19 23:42

Znovu k lékaři a hlavně odpočívat. Pokud jsi na děti sama bez muže, tak bych požádala o pomoc babičky nebo jiné příbuzné, protože v tomhle stavu bys měla sama ležet a ne v noci vstávcat a převlékat pyžama.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 09:53
@Anonymní píše:
Ze jsem něco vůbec psala. Si děláš legraci, když jsi před 1-2 lety se štitnou byla na vyšetřování, že ji nemáš špatnou. Víš co to je zánět, ten je akutní. Jako kdybys nemohla mít anginu, protože se ti před 1-2 lety dívali do krku a nic tam neviděli :nevim:

Já jsem dlouhodobě nemocná, proto mě vyšetřovali na vše možné a na stitnou mi berou i občas krev a v pohodě vždy…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama