Bolesti zad, otevření na 3 cm (39 + 4)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nefferyt
Nováček 9 příspěvků 05.03.18 14:09
Bolesti zad, otevření na 3cm (39+4)

Ahoj, je mi to blbe ale dnes jsem byla u doktora a mam branku na 3cm, cs10. Od rána me boli zada(nejvíc v kříží) občas trochu zaboli brisko a spodek.
Jsem prvorodicka a jsem zmatená :( můžou to být kontrakce? Nevim zda uz jet do porodnice

Dekuji

Reklama

Reakce:

Certik.Mata
Povídálka 37 příspěvků 05.03.18 14:15

@Nefferyt doktor se te neptal na kontrakce? kdyz jsem byla podruhé těhotná tak mi řekl v poradně, zda nemám kontrakce, ze s tímto nálezem ženy rodí už…no neměla jsem. Odpoledne odešla zatka. A na večer kontrakce a je-li jsme pac jelikož jsem měla hezky nález. Porod by mohl být rychlý a taky byl. Myslim, ze když bych měla kontrakce.Domu už mě nepusti. Jinak zda si nejsi jistá, jed do porodnice, nevyhodi te.

Nefferyt
Nováček 9 příspěvků 05.03.18 14:20

@Certik.Mata no na kontrakce přímo ne, jen na tvrdnutí bříška, to jsem řekla že mam skoro cely den.. A pak mi řekl jen to ze to mam sledovat po 8 minutach to tvrdnutí, ale nevim jak když ho mam skoro celej den. Bolesti mam hlavně zádech.

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 7838 příspěvků 65 inzerátů 05.03.18 14:20
@Nefferyt píše:
Ahoj, je mi to blbe ale dnes jsem byla u doktora a mam branku na 3cm, cs10. Od rána me boli zada(nejvíc v kříží) občas trochu zaboli brisko a spodek.
Jsem prvorodicka a jsem zmatená :( můžou to být kontrakce? Nevim zda uz jet do porodniceDekuji

Jak casto mas ty bolesti?

Janli
Závislačka 3788 příspěvků 7 inzerátů 05.03.18 14:21

Kontrakce to můžou být, ale hoodně v začátku. Neboj, až opravdu přijdou, tak je poznáš :D. Jestli si nejsi jistá nebo máš obavy, jeď do porodnice.

Nefferyt
Nováček 9 příspěvků 05.03.18 14:25

@Verun83 spodek me boli od včera, zada uz od rána. Zkoušela jsem i teplou sprchu a moc to tedy nepomáhá

Anonymní  05.03.18 14:34

Na to že opravdové kontrakce pozná bych nespoléhala :roll: každá to má jinak, já měla jen lehké pobolívání, byla jsem v nemocnici, tak jsem radši zazvonila na sestru, byla jsem otevřená, nožkama už se tlačilo ven, tak se okamžitě jelo na sál. Občas mě takhle pobolívalo asi dva týdny, celou dobu jsem byla zavřená, čípek krásný tvrdý velký. Takže jsem nepoznala, že rodím, rozhodně ne podle intenzity bolestí, nedalo se to přirovnat ani k menstruaci. Sem tam to trochu zabolelo a navíc jak to začalo bolet, tak hned od začátku to bylo po třech minutách, tak jsem pojala podezření že rodím a ono jo :lol:

Myssicka
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 05.03.18 14:44
@Nefferyt píše:
@Verun83 spodek me boli od včera, zada uz od rána. Zkoušela jsem i teplou sprchu a moc to tedy nepomáhá

Budeš rodit, no. Když to přišlo na mě, do té doby jsem celých 9 měsíců „nevěděla“ o těhotenství, tak jsem byla taková zblbnutá, nepřipouštěla jsem si, že budu rodit a doufala v poslíčky, které rozezenu ve vaně a zaspím. Vana byla příjemnější než postel, ale že by to pomohlo se říct nedá, však už to byly kontrakce od nejprve 15 po 5 minut nakonec. Tak jsem dojela do porodnice otevřená na 4 cm a za 4 hodiny byla malá na světě. Hlenová zátka odešla asi 3 hod od prvního píchnutí.

Sinisterka10
Kecalka 280 příspěvků 05.03.18 15:06

@Nefferyt já osobně jsem měla jen křížovou bolest, a občas podbřišek. Ale největší bolest byla v zádech. :nevim: sledovala bych intervaly. Pokud to bude +- po 5min, jela bych. ;)

Ivčis
Závislačka 3142 příspěvků 05.03.18 19:10

@Nefferyt Jak to vypadá? Rodí se? :)

Nefferyt
Nováček 9 příspěvků 05.03.18 19:13

@Ivčis jeste ne, jeste jsem doma.. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama