Reklama

Bolesti zad v noci po 30. tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chelsea123
Stálice 89 příspěvků 17.09.18 08:44
Bolesti zad v noci po 30. tt

Ahoj holky. Momentálně jsem ve 32. tt a už asi dva týdny se vůbec nevyspím kvůli příšerným bolestem zad v noci. Jsem zvyklá spát na zádech, což už je teď nereálné, a ze spaní na boku jsem už úplně vyřízená. V noci se neustále převracím z jedné strany na druhou a co půl hodiny se budím kvůli příšerné bolesti zad, konkrétně hrudní páteře a svalů okolo. Ráno vstávám nevyspalá a úplně rozlámaná. Zkoušela jsem už všechno možné, ale nic nepomáhá. Nakonec snad začnu spát v sedě. Pomohlo vám na to něco?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 30. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 17.09.18 08:49

Mně pomáhal velký kojící polštář.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 4 inzeráty 17.09.18 09:07

@chelsea123 Plavani, chuze a celkove pohyb a caste zmeny poloh i behem dne. Pripadne dlouhy relaxacni polstar.

theressapoch
Kecalka 359 příspěvků 17.09.18 10:12

Mám to taky tak. Naštěstí posledních pár dní. A termín mám už za týden. Nezávidím, je to šílený. Než usnu. A když už probudí mě potřeba na záchod a zase na novo. Naštěstí mě záda přes den (pokud si toho nevezmu moc na práci) neboli a tak si odpočinu. Mám kojící polštář, ale už ani ten nepomáhá. Takže rady uvítám též. Ale jestli má ještě něco cenu, když každým dnem to přijde (snad) :D

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7982 příspěvků 17.09.18 10:14

A co se trochu podložit do takového polosedu/lehu ? Ono už je miminko dost velké a při ležení na zádech Ti může tlačit na dolní dutou žílu, proto se doporučuje spánek na levém boku, ale já tak třeba neusnu teď jsem ve 23tt a stále spím spíš pravý bok až břicho ideálně podložit se kojícím polštářem, pohybu mám víc než dost s 22m rarachem a psem, chodím na jógu a plavat jednou týdně a zada mě stejně bolí..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Ronaldo v ještě větším maléru? Ozvala se prý další žena, kterou měl znásilnit!

Fotbalista Cristiano Ronaldo, nejnovější oběť kampaně Me Too, jehož čeká soud... číst dále >

Spasí Prahu SuperJan? Z funkcí, které zvládá, jde hlava kolem i Supermanovi

Rodilý Kryptoňan obdařený nadpřirozenými schopnostmi zbledl závistí.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >