Bolesti zad v noci po 30. tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
chelsea123
Stálice 89 příspěvků 17.09.18 08:44
Bolesti zad v noci po 30. tt

Ahoj holky. Momentálně jsem ve 32. tt a už asi dva týdny se vůbec nevyspím kvůli příšerným bolestem zad v noci. Jsem zvyklá spát na zádech, což už je teď nereálné, a ze spaní na boku jsem už úplně vyřízená. V noci se neustále převracím z jedné strany na druhou a co půl hodiny se budím kvůli příšerné bolesti zad, konkrétně hrudní páteře a svalů okolo. Ráno vstávám nevyspalá a úplně rozlámaná. Zkoušela jsem už všechno možné, ale nic nepomáhá. Nakonec snad začnu spát v sedě. Pomohlo vám na to něco?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 30. týden těhotenství?

Reakce:
P4ja
Kelišová 6631 příspěvků 17.09.18 08:49

Mně pomáhal velký kojící polštář.

janickaIII
Závislačka 2665 příspěvků 17.09.18 09:07

@chelsea123 Plavani, chuze a celkove pohyb a caste zmeny poloh i behem dne. Pripadne dlouhy relaxacni polstar.

theressapoch
Kecalka 362 příspěvků 17.09.18 10:12

Mám to taky tak. Naštěstí posledních pár dní. A termín mám už za týden. Nezávidím, je to šílený. Než usnu. A když už probudí mě potřeba na záchod a zase na novo. Naštěstí mě záda přes den (pokud si toho nevezmu moc na práci) neboli a tak si odpočinu. Mám kojící polštář, ale už ani ten nepomáhá. Takže rady uvítám též. Ale jestli má ještě něco cenu, když každým dnem to přijde (snad) :D

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8839 příspěvků 17.09.18 10:14

A co se trochu podložit do takového polosedu/lehu ? Ono už je miminko dost velké a při ležení na zádech Ti může tlačit na dolní dutou žílu, proto se doporučuje spánek na levém boku, ale já tak třeba neusnu teď jsem ve 23tt a stále spím spíš pravý bok až břicho ideálně podložit se kojícím polštářem, pohybu mám víc než dost s 22m rarachem a psem, chodím na jógu a plavat jednou týdně a zada mě stejně bolí..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >