Bolesti žaludku ve 31tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Slivonka
Nováček 8 příspěvků 21.05.19 13:02
Bolesti žaludku 31tt

Zdravím maminky, mam dotaz opět. Začala sem dnes 31tt a už od včerejšího odpoledne mě trápí bolesti žaludku. Chci se zeptat zda je to normální. Nespala sem celou noc, nemohla sem ležet, ani sedět, ani chodit. Musela sem to všechno střídat, usnula sem až ráno kolem 6.. a v 10 byla vzhůru. Bolesti pořád přetrvávají tak se chci jen zeptat zda je to normální že mimčo nema místo a tlačí nebo jestli radsi jet na kontrolu. Děkuji předem!
PS: k snídani suchý rohlík a kako. Jinak zatim nic :-/

Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5149 příspěvků 2 inzeráty 21.05.19 13:23

Je to normalni. Me to trapi jeste dele, ted jsem uz 36tt. Jsou lepsi a horsi dny. Obcas si dam Apo-ome na slehnuti a nebo pres nechut popijim obyc Birel.

cernycajscitronem
Kecalka 221 příspěvků 21.05.19 13:45

Taky jsem na to strašně trpěla, vždycky několik dnů, pak se asi mimco otočilo a byl klid, ale za par dni nanovo. Měla jsem zaludek tak namozenej, ze mě bolel i na dotyk. Na kontrolu jsem s tím nikdy nejela a ani doktorce to nerikala, holt tehotny mají spoustu neduhu a různých bolistek, který k tomu proste patrej. Takže za me takto. :palec:

Slivonka
Nováček 8 příspěvků 21.05.19 13:48

@kve-tinka to mě trochu uklidnilo a pevný nervy.
Je to vážně dost obtížné.. občas mě zabolí i podbřišek a nad pupíkem. Ale je to takova bolest v kuse tak mě to dost děsí. Doufám že to nic nebude. Kdyžtak pro jistotu doktor :-) ale děkuju i tak..

Slivonka
Nováček 8 příspěvků 21.05.19 13:52

@cernycajscitronem a muzu se zeptat zda u toho byli bolesti podbrisku a nad pupkem? Taky mě to dost trapi tak se bojim aby to nebyli snad Kontrakce 8o 8o

cernycajscitronem
Kecalka 221 příspěvků 21.05.19 16:00

@Slivonka
Spis nadbrisek, slo mi to kolikrát až do zad, ale do podbrisku ne. Cely břicho mě boli jenom když tvrdne. Kontrakce by ti chodily v intervalech za sebou, není to stala bolest.

Váš příspěvek
Reklama