Bolesti žaludku ze strachu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Johana666
Povídálka 27 příspěvků 25.06.19 03:13
bolesti žaludku ze strachu

Ahoj ráda bych poprosila o radu. Začli mně dnes trápit moudráky a mám tak velký strach ze zubaře, až je mi zle od žaludku a mám pocit na zvracení. Poraďte co s tím, ež půjdu ráno k zubařce prosím

Reakce:
Zoe1
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 25.06.19 05:42

Proč strach v dnešní době, kdy ti to všechno mohou umrtvit. Sama mám za sebou extrakci dvou dolních osmiček a to jsem to měla pěkně komplikované, protože jsem do kořenů měla propletené nervy. Vytržení trvalo sice docela dlouho, ale bylo to absolutně bezbolestný v lokální anestezii. Horší bylo to potom, že jsem nemohla pořádně jíst ani na jednu stranu a pusu jsem měla nateklou, ale já jsem byla opravdu extra případ, osmičky strašně velké, takže několik stehů. Každopádně tě můžu uklidnit, že samotný zákrok byl opravdu bezbolestný, mně spíš vadilo, že to tak dlouho trvalo.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 17380 příspěvků 25.06.19 06:15

Aaaa to znam, holka nic se neda delat. Z hluboka nadechnout a do toho, bude lip :hug:.Popripade smektu, jestli te to od nervozity prohani i spodem.Ale neboj, vse opichaji, zvladnes to!

Elzaaa
Kecalka 289 příspěvků 25.06.19 07:31

Neboj ja byla vcera na extrakci korenu stolicky. A po injekci to teda vubec nebolelo. Jo tlacilo to a trochu stiplo, ale nic hrozneho. Az jsem se divila. Pred doktorem jsem si dala smektu :mrgreen: a bylo to :lol:. Po prichodu domu jsem si dala hned nalgesin s ( ten mi na zuby dobre zabira ) a mela jsem klid.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9785 příspěvků 25.06.19 07:45
@Johana666 píše:
Ahoj ráda bych poprosila o radu. Začli mně dnes trápit moudráky a mám tak velký strach ze zubaře, až je mi zle od žaludku a mám pocit na zvracení. Poraďte co s tím, ež půjdu ráno k zubařce prosím

Ahoj,

není čeho se bát, v dnešní době, kdy je tolik možností ulevení od bolesti není duvod se bát. Ale chce to taky nenechat propuknout uplně ten zánět, protože injekce do zánětu - au :hug:

Jinak já byla na trhání osmičky a byla jsem překvapená, že mě to vubec nebolelo (resp tlak na čelist nebyl uplně to co bych si dala po obědě místo čokolády :lol: ), ale byla jsem velmi mile překvapena a to jsem šla jen tak na prohlídku, pacient po mě nepřišel, tak jsme se dohodli že to prostě dáme, venku seděl muž s dcerou :lol:
Manžel byl pak vyřezávat na Karláku dvě spodní naráz a i když chudák měl tedy tvářičky jak křeček, tak prý první den au, ale pak už v pohodě a jen se smál, jak je čelist ztuhlá.

Tak tfuj tfuj tfuj, at to dlouho nebolí :kytka:

Váš příspěvek
Reklama