Bolesti zubů - malý kaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 12:21
Bolesti zubů malý kaz

Dobrý den,
už 3 týdny mě bolí zub. Vetsinou reaguje na studene piti. Pokazde boli cca den a bolest druhy den ustoupí a zase příjde. Byla jsem u mé zubařky a bylo mi řečeno, že mam v pravo dole na stoličce malý kaz. Udelala mi i rentgen. Objednala mě na vyvrtání kazu az za mesic a pul. Ted me to zase bolí, nechci čekat jeste mesic. Mam si zajet na zubni pohotovost? Co delat? :(

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 19.10.18 12:25

to to nemohla vyvrtat hned??? zajeď na pohotovost a hledej jiného zubaře

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 12:28
@ka2ka píše:
to to nemohla vyvrtat hned??? zajeď na pohotovost a hledej jiného zubaře
Ne neudělala mi to hned a vubec to nechapu

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 19.10.18 12:32
@Anonymní píše:
Ne neudělala mi to hned a vubec to nechapu

já měla po porodu šest zubů zkažených :zed: část vrtala hned ty který vypadali na to že by mohli bolet ostatní za 14 dní :think:

-Evka-
Závislačka 3687 příspěvků 19.10.18 13:21

U nás na opravy také objednávají i za docela dlouho, ale v případě bolesti se máme ozvat a vezme nás dříve.

z92
Kecalka 175 příspěvků 19.10.18 21:12

Upřímně, tohle je celkem standardní čekací lhůta, nejde o nic akutního a když jsi to vydržela už tři týdny než jsi se rozhoupala jít k zubaři, vydržíš i měsíc :P každopádně, většina zubařů tedy soudím i tvůj bere akutní případy vždy časně z rána, bez objednání…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >