Reklama

Bolestivá boule ve vagíně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 14:31
Bolestivá boule ve vagíně

Dobrý den je mi 12 let a objevila se mi ve vagině na pysku taková nevím jak to popsat boule.. Je o něco větší jak hrášek a bolí to. Přijde mi ale že je to jakoby zevnitř na povrchu je jen takový hrbol a je to tvrdé.. Nevíte co by to mohlo být a jak se to dá odstranit? Na můj věk to není moc obvyklé a jsem z toho nešťastná..

Reklama

Reakce:

Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 10.07.18 14:36
@Anonymní píše:
Dobrý den je mi 12 let a objevila se mi ve vagině na pysku taková nevím jak to popsat boule.. Je o něco větší jak hrášek a bolí to. Přijde mi ale že je to jakoby zevnitř na povrchu je jen takový hrbol a je to tvrdé.. Nevíte co by to mohlo být a jak se to dá odstranit? Na můj věk to není moc obvyklé a jsem z toho nešťastná..

Svěřit se mamince (babičce, tetičce - dle rodinné situace), skočit do auta (tramvaje, vlaku, autobusu ) a navštívit dětského gynekologa. Jiná rada není :nevim:

Hodně štěstí, ať to nic není ;) :kytka:

leisa
Kecalka 281 příspěvků 10.07.18 14:45

Je to zánět mazové žlázky. Nám ženám se to občas stává, míváme s tím problém kvůli hormonům. Ne každou ženu to potká, ale občas se stane, že se tahle bulka udělá a bolí to hůř než beďar.
Většinou se to ztratí samo, nebo když to uzraje do bílé čepičky, tak to jde vymačkat (bolí to), v nejhorším případě je ale zapotřebí zásah chirurga.
Zkus promazávat antibiotickou mastí a dělej si sedací heřmánkové koupele (do lavoru vodu s vylouhovaným heřmánkem), či si dělej heřmánkové hodně teplé obklady na to místo.
Nemusíš mít strach, není to nic, za co by ses měla stydět, prostě opravdu se to stává a není to nakažlivé.

tininas
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 10.07.18 14:46
@Anonymní píše:
Dobrý den je mi 12 let a objevila se mi ve vagině na pyskutaková nevím jak to popsat boule.. Je o něco větší jak hrášek a bolí to. Přijde mi ale že je to jakoby zevnitř na povrchu je jen takový hrbol a je to tvrdé.. Nevíte co by to mohlo být a jak se to dá odstranit? Na můj věk to není moc obvyklé a jsem z toho nešťastná..

Rozhodně se svěř mamce a jděte ke gynekologovi - ten je chytřejší, než my všechny na e-miminu.

Ale trochu ironie si neodpustím, protože si myslím, že si troll.

Tak kde tedy - ve vagíně nebo na pysku? Možná nějaký nový druh stěhovavého G-bodu. :)

Příspěvek upraven 10.07.18 v 19:12

iiiv
Extra třída :D 10849 příspěvků 10.07.18 15:09

asi ucpaná žlázka, zkus to promasírovat a zmáčknout, možná to praskne a hned se ti uleví

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 10.07.18 15:28

fotka by nebyla? 8o Střílet takhle od boku…

Každopádně bych si normálně šla promluvit s mamkou, pokud se nestydíš to s ní řešit :kytka:

Dory22
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 10.07.18 16:30
@Anonymní píše:

Občas se to stává. Taky jsem to asi 2× měla. A vždy to samo zmizelo. Jednou jsem to měla velké jako švestku a nemohla ani chodit. Ale během pár dnů to zmizelo.
Určitě se svěř mamce nebo někomu blízkému. Není to nic za co by ses musela stydět. :mavam:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 10.07.18 22:17

Tipuju to na zánět Bartholiniho žlázy. Měla jsem to dvakrát. Skoč si na gyndu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama