Bolestivá boule ve vagíně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 14:31
Bolestivá boule ve vagíně

Dobrý den je mi 12 let a objevila se mi ve vagině na pysku taková nevím jak to popsat boule.. Je o něco větší jak hrášek a bolí to. Přijde mi ale že je to jakoby zevnitř na povrchu je jen takový hrbol a je to tvrdé.. Nevíte co by to mohlo být a jak se to dá odstranit? Na můj věk to není moc obvyklé a jsem z toho nešťastná..

Reakce:
Petrusska007
Ukecaná baba ;) 1263 příspěvků 10.07.18 14:36
@Anonymní píše:
Dobrý den je mi 12 let a objevila se mi ve vagině na pysku taková nevím jak to popsat boule.. Je o něco větší jak hrášek a bolí to. Přijde mi ale že je to jakoby zevnitř na povrchu je jen takový hrbol a je to tvrdé.. Nevíte co by to mohlo být a jak se to dá odstranit? Na můj věk to není moc obvyklé a jsem z toho nešťastná..

Svěřit se mamince (babičce, tetičce - dle rodinné situace), skočit do auta (tramvaje, vlaku, autobusu ) a navštívit dětského gynekologa. Jiná rada není :nevim:

Hodně štěstí, ať to nic není ;) :kytka:

leisa
Kecalka 300 příspěvků 10.07.18 14:45

Je to zánět mazové žlázky. Nám ženám se to občas stává, míváme s tím problém kvůli hormonům. Ne každou ženu to potká, ale občas se stane, že se tahle bulka udělá a bolí to hůř než beďar.
Většinou se to ztratí samo, nebo když to uzraje do bílé čepičky, tak to jde vymačkat (bolí to), v nejhorším případě je ale zapotřebí zásah chirurga.
Zkus promazávat antibiotickou mastí a dělej si sedací heřmánkové koupele (do lavoru vodu s vylouhovaným heřmánkem), či si dělej heřmánkové hodně teplé obklady na to místo.
Nemusíš mít strach, není to nic, za co by ses měla stydět, prostě opravdu se to stává a není to nakažlivé.

Uživatel je onlinetininas
Ukecaná baba ;) 1746 příspěvků 10.07.18 14:46
@Anonymní píše:
Dobrý den je mi 12 let a objevila se mi ve vagině na pyskutaková nevím jak to popsat boule.. Je o něco větší jak hrášek a bolí to. Přijde mi ale že je to jakoby zevnitř na povrchu je jen takový hrbol a je to tvrdé.. Nevíte co by to mohlo být a jak se to dá odstranit? Na můj věk to není moc obvyklé a jsem z toho nešťastná..

Rozhodně se svěř mamce a jděte ke gynekologovi - ten je chytřejší, než my všechny na e-miminu.

Ale trochu ironie si neodpustím, protože si myslím, že si troll.

Tak kde tedy - ve vagíně nebo na pysku? Možná nějaký nový druh stěhovavého G-bodu. :)

Příspěvek upraven 10.07.18 v 19:12

iiiv
Extra třída :D 11252 příspěvků 10.07.18 15:09

asi ucpaná žlázka, zkus to promasírovat a zmáčknout, možná to praskne a hned se ti uleví

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1741 příspěvků 10.07.18 15:28

fotka by nebyla? 8o Střílet takhle od boku…

Každopádně bych si normálně šla promluvit s mamkou, pokud se nestydíš to s ní řešit :kytka:

Dory22
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 10.07.18 16:30
@Anonymní píše:

Občas se to stává. Taky jsem to asi 2× měla. A vždy to samo zmizelo. Jednou jsem to měla velké jako švestku a nemohla ani chodit. Ale během pár dnů to zmizelo.
Určitě se svěř mamce nebo někomu blízkému. Není to nic za co by ses musela stydět. :mavam:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 10.07.18 22:17

Tipuju to na zánět Bartholiniho žlázy. Měla jsem to dvakrát. Skoč si na gyndu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vtipná Dana Batulková pro Expres: Kabelka nesmí být větší než já, což je problém

Herečka Dana Batulková (61) je sice malého vzrůstu, ale i tak si střihla roli... číst dále >

Sen o svobodě se rozplynul: Tereza v Pákistánu vyfasovala 8 let a 8 měsíců

Heroinová pašeračka Tereza Hlůšková se po více než roce stráveném v... číst dále >