Bolestivá boulička na šíji / krku

Anonymní
2.5.20 18:00

Bolestivá boulička na šíji / krku

Dobrý den, před chvílí jsem si v blízkosti levého ucha směrem ke krku/šíji nahmatala bolestivou bouličku. Nekouřím a nepiju alkohol a jsem mladá. Ani ne před rokem jsem měla podobnou bouličku na levém boku, akorát ta mě vůbec nebolela a na sále mi odtamtud vyndali malou bílou kouličku, ale byl to obyčejný aterom. Tohle samo nebolí, pouze když to silně zmáčknu. V pondělí dojdu za doktorkou, do té doby ale mám strach. Nahmatala jsem si ji z ničeho nic, osahávám se docela často, proto si myslím, že to je čerstvé. Nezažili jste to někdo? Nechci myslet na to nejhorší.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3671
2.5.20 18:01

Uzlina?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3671
2.5.20 18:06

Hele, jestli se ráda sleduješ, tak si přihoď večerní studium základů lidské anatomie, nebo se z toho zblázníš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 18:24

@MrsNorris to zase ne, dva dny to určitě počká, kdyby nebyl víkend tak to sem ani nepíšu ale seberu se a jdu to řešit. Něco jsem si o tom početla, ale kdybych se měla zabývat složitými texty o lidské anatomii, tak to bych ani nevěděla, co čtu. :think: :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
3671
2.5.20 18:27

Nemyslím „složité texty“, spíš třeba nákres lymfatické soustavy, který je myslím součástí základního vzdělání ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 19:02

@MrsNorris může to být naprosto cokoliv, od uzliny, ateromu až po nádor nebo cokoli jiného. Nejsem doktor a nikdy to sama poznám ať už se budu učit cokoliv. Vím jak vypadá uzlina, třeba to opravdu je, možná taky ne. To, jak se vyjadřuješ aniž bys to reálně viděla nebo mě znala, mi přijde že se povyšuješ nad někým, kdo se pouze slušně zeptal. Tvůj první komentář mohl zůstat, druhý a třetí mi přišel naprosto zbytečný.

• Citovat
  • Nahlásit
3671
2.5.20 19:04
@Anonymní píše:
jak se vyjadřuješ aniž bys to reálně viděla

Hele, sorry, ale tys dala tenhle dotaz na net. Jak se mám asi vyjádřit až po tom, co jsem TO viděla. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.20 20:00

@MrsNorris stačilo napsat svůj názor, ne mi vykládat co je součástí základního vzdělání a co ne…

• Citovat
  • Nahlásit
26025
2.5.20 20:24

Takovy dotaz je tu tak trikrat tydne. Mozna by stacilo si precist starsi diskuse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat