Bolestivá bulka po injekci?

1223
13.8.15 07:23

Bolestivá bulka po injekci ??

Maminky, mela jsem problemy (ASI) s žaludkem, dr. si nebyla jistá, přesto mi píchla nějakou olejovku na bolest, užje to víc jak týden, mě zadek pořád bolí a pod kůží se mi udělala "kulička, která pořád bolíí. Co s tím? HLAVNĚ NÉÉ ZNOVA K DR. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.8.15 07:43

Lehce masírovat. Píchám si injekce a dělají se mi zatvrdliny (ty bouličky) Trvá třeba i měsíc nebo dva, než se mi to vstřebá. Bolí to max prvních pár dnů. Takže klid. :) A já si to píchám denně, jsem zvyklá a už to ani nevnímám.

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
13.8.15 08:21

@Sabuliin msirovat a chladit ono to nezmizi hnedka chvili to budes ještě citit ale po case to bude ok :jazyk:

• Citovat
  • Upravit
1223
13.8.15 09:51

Holky děkuji :) Jsem moc ráda, že to není nic, co by mi musela dr. rozehnat třeba další injekcíí :pocitac: děkuji :hug: :hug: :hug: @JayLee + Anonymní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
23.2.19 10:47

2 měsíce bolestiva bulka po injekci

Ahoj. Bulka už nejde vidět. Jde cítit pohmatem, je tvrdá a na dotek citlivá. Mažu to pořád a pořád a pořád a už mám k tomu takový odpor na to sahat když to boli. Co se stane když mi ta bulka nezmizí ? Je to nebezpečné nějak nebo ne? Mám ji dva měsíce na stehne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
23.2.19 11:08

@Fany97 já tedy ještě žiju…po injekci mi zůstala velká zatvrdlina cca 5×5cm a už jí tam mám dva roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10651
23.2.19 11:21

@Fany97 mám bulku na zadku od injekce ani nevím od kdy, musela jsem být malá :(
není teda citlivá ani bolestivá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
23.2.19 17:48