Bolestivá bulka v prsu.. máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 09:00
Bolestivá bulka v prsu.. máte zkušenost?

Máte s tím zkušenost? Objevila se mi bolestivá malá bulka která bolí na dotek… Stále kojim… Ta bulka není z kojení.. to bych poznala… Cysta? Chtěla bych trochu uklidnit… Objednala sem se do prsní poradny ale objednali mě až za 14 dnů

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 09:38

Těžko spekulovat. Ty termíny jsou hrozné. Taky teď řeším problém s prsy a mám nervy napjaté už 2 týdny.

chaela
Ukecaná baba ;) 2086 příspěvků 1 inzerát 11.04.19 13:43

Řešila jsem to nedávno. Mám cystu a kousek od ní vazivovy uzlik. Obojí neškodné. Prý je to obojí u žen časté a spousta z nich to ani neví. Tak se nestrachuj předem.

Khalesi
Zasloužilá kecalka 834 příspěvků 11.04.19 13:45

Ja mam zkusenost sice leeeta starou ale…nasla jsem si velmi bolestivou tvrdou bulku v prsu, bylo mi 17 a vazne jsem nekojila. U dr na pohotovosti to klasifikovali na zanetlivou tukovou bulku a vyrizli. Dreny, siti, stehy, do dnes jizva asi 1,5 cm. Ta bolest potom byla hrozna. Mam za sebou dva porody z toho jeden cisar a musim rict ze to prso bylo nekde na urovni cisare. Co takhle skocit se ukazat prakticke dr?? Mohla by mit lekarske napady a tebe by to mohlo uklidnit.,..

Váš příspěvek
Reklama