Bolestivá bulka v prsu na dotek

Anonymní
25.3.20 02:19

Bolestivá bulka v prsu na dotek

Dobrý večer,
před menstruací mi začaly klasicky bolet prsa, jako vždy, ale nyní mi už skončila a v levém prsu v okolí bradavky cítím takovou jakoby bulku, která je velice citlivá, bolí. Když ji rozmasíruju tak je to lepší, ale pak jak si na prsa nešahám, tak to hned zase jakoby ztuhne a opět bolí. Je mi 22 let, nekojím, těhotná nejsem, děti nemám. Prosím máte s tím nějaké zkušenosti? Za doktorem samozřejmě půjdu, ale ještě v této době je toho tolik, že potřebuju uklidnit. :( :,( děkuju všem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
25.3.20 02:23

Doplním, to prso je celkově citlivé

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.3.20 05:54
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
před menstruací mi začaly klasicky bolet prsa, jako vždy, ale nyní mi už skončila a v levém prsu v okolí bradavky cítím takovou jakoby bulku, která je velice citlivá, bolí. Když ji rozmasíruju tak je to lepší, ale pak jak si na prsa nešahám, tak to hned zase jakoby ztuhne a opět bolí. Je mi 22 let, nekojím, těhotná nejsem, děti nemám. Prosím máte s tím nějaké zkušenosti? Za doktorem samozřejmě půjdu, ale ještě v této době je toho tolik, že potřebuju uklidnit. :( :,( děkuju všem.

Moji manku taky hodne bolelo prso, a dost dlouho, sla na mamolog a ok, ma. hodne cyst a to. a to muze bolet.

• Nahlásit
  • Citovat
1266
25.3.20 07:36
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
před menstruací mi začaly klasicky bolet prsa, jako vždy, ale nyní mi už skončila a v levém prsu v okolí bradavky cítím takovou jakoby bulku, která je velice citlivá, bolí. Když ji rozmasíruju tak je to lepší, ale pak jak si na prsa nešahám, tak to hned zase jakoby ztuhne a opět bolí. Je mi 22 let, nekojím, těhotná nejsem, děti nemám. Prosím máte s tím nějaké zkušenosti? Za doktorem samozřejmě půjdu, ale ještě v této době je toho tolik, že potřebuju uklidnit. :( :,( děkuju všem.

Neboj, zavolej gynekologovi, on se to podiva, pripadne posle na sono.
Na sono muzes i sama, jen si to zaplatis, ja v Praze platim 900,–
Tady je odkaz, najdi si centrum, ktere mas nejblize. Ale u bradavky bych rekla, ze to nic nebude :kytka:
https://www.mamo.cz/centra/#…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6265
25.3.20 08:11

Snad te uklidnim…mamku taky takto bolelo prso, mela bulky dve a byly to cysty. Bolelo ji to hodne…drzim palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama