Bolestivá menstruace s antikoncepcí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Moominka
Povídálka 45 příspěvků 09.10.18 11:01
Bolestivá menstruace s antikoncepcí

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda-li nemáte někdo zkušenost s velice, ale opravdu velice bolestivou menstruací při antikoncepci? :(

Beru antikoncepci už čtvrtým rokem. Nejdříve jsem začala s Jeanine a pak jsem přešla z důvodu nižších finančních nákladů na Mistru ( tak před 3/4 rokem). Jestli to byl ale dobrý nápad, to už si nemyslím, páč mám za to, že takhle intenzivní bolesti přišly právě dva, tři měsíce po změně + tam byly i nějaké další nepříjemnosti.

Za rok bych chtěla přestat brát antikoncepci úplně, tak už dokonce přemýšlím nad scénářem, že bych ji přestala brát už teď. Štve mi to, ale bolesti, jaké kort ze začátku mám, mi znemožňují první dva dny normálně fungovat a vím, že před těmi 4 roky, kdy jsem antikoncepci ještě nebrala, jsem sice bolesti také měla, ale ne nikdy tak velké.

Co myslíte? Máte některá z Vás s tím také zkušenosti? Vždycky mi na gynekologii říkali, že antikoncepce naopak menstruační bolesti snižuje, a najednou tohle.. :,(

Reakce:
Jessica4
Stálice 88 příspěvků 09.10.18 11:13

Tak někomu nějaká antikoncepce nesedne a má pak jakékoliv komplikace. Přes extrémní přibírání na váze či její úbytek, bolesti hlavy, snížené libido…
Ona sama o sobě je antikoncepce veliké svinstvo a právě kvůli tomu jsem ji přestala brát..řekni o svých problémech dr.

7.straka
Kecalka 163 příspěvků 09.10.18 12:15

Taky bych řekla Dr. Ale jak píše @Jessica4 HA je svinstvo a jsou i jiné metody. Přibrala bych do diskuze i partnera, když ti HA nesedí, měl by se pochlapit a po těch letech taky vzít zodpovědnost za nepočetí na sebe. Ale jak známa pány, je to sci-fi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >