Bolestivá ovulace - co na to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 30.12.16 18:30
Bolestiva ovulace co na to?

Ahojky holky proberte to se mnou? Mam bolest v krizi, trisel, podbrisku… prisla jsem na to, ze krome v obdobi pred menstruaci jeste i v dobe ovulace… takze cely mesic neco, da se to nejak vyresit? Kdyz me to zacalo tak jsem vzdy navstivioa gynekologii a pani doktorka na ultrazvuku rekla no jo tekutina ovulace, tak jsem sla nekolikrat k obvodacce a ona no jo zada a ovulace, na urologii to same, to znamena, ze ted uz to bude porad takhle? Myslim ze probihaji u me nejake hormonalni zmeny i plet se mi zhorsila…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Karleon
Kelišová 5357 příspěvků 30.12.16 18:35

Také to mám, aspoň víme, kdy si dávat pozor.

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 30.12.16 18:38

@Karleon :)) to jo protoze na sex v tom pripade chut nemam :))) to je jako antikoncepce pri kojeni to jsem spinila neustale

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 30.12.16 18:48

Nevim jestli to je od nejakeho veku normalni tak potes koste teda

Renca8
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 30.12.16 18:50

Zkus pit kontryhelovy caj, kup si sypany a vylouhuj. Tak 2× denne rano a vecer a budes mit po problemu. Pij ho tak od zacatku ms, do ovulace

terinka4444
Hvězda diskuse 67881 příspěvků 30.12.16 18:51

Od druhého porodu mám taky bolestivou ovulaci, nic na to není.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 18:53

@Lili Take tim trpim. Muj lekar mi rikal, ze takovych zen ma v ordinaci nekolik. Reseni je pouze HA s vhodnym slozenim - aby k ovulaci nedochazelo. Pry budu jedna z mala, co se bude tesit na prechod. Take jsem z toho nestastna. Uz me tri dny boli bricho.

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 30.12.16 18:55
@Anonymní píše:
@Lili Take tim trpim. Muj lekar mi rikal, ze takovych zen ma v ordinaci nekolik. Reseni je pouze HA s vhodnym slozenim - aby k ovulaci nedochazelo. Pry budu jedna z mala, co se bude tesit na prechod. Take jsem z toho nestastna. Uz me tri dny boli bricho.
me taky zada trisla podbrisek kurna nahrivam dala jsem si paralen ja antikoncepci neuznavam tak to se mnou nikdo nechce resit

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 30.12.16 18:56

@Renca8 zkusim to zitra koupim a budu pit kazdy den mam nejake rozhasene hormony ale nevim cim

histep
Závislačka 3459 příspěvků 30.12.16 18:58

Od ty doby co cvicim Mojzisovou, tak nemam bolesti ani zad, ani podbrisku.

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 30.12.16 19:00

A mas nejake osvedcene videa na youtube??? Ja zkousim jogu ale zatim bez ucinku

terinka4444
Hvězda diskuse 67881 příspěvků 30.12.16 19:02
@Lili píše:
@Renca8 zkusim to zitra koupim a budu pit kazdy den mam nejake rozhasene hormony ale nevim cim

na bolestivou ovulaci ti kontryhel nepomůže, ten je dobrý na děložní sliznici a tudíž na menstruaci, nicméně, pokud ho chceš zkusit, existuje kontryhel v kapkách, v lékáně seženeš, stojí do stovky, je silnější a jednodušší na užívání.

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 30.12.16 19:05

@terinka4444 a co mi tedy pomuze pochopila jsem ze doktor pokud nechci do sebe cpat antikocepci to nebude

Helileli
Závislačka 2970 příspěvků 30.12.16 19:07

Tak mne se to casem zlepsilo, mela jsem po porodech velmi znatelnou ovulaci a ted 4 roky po poslednim je to lepsi.
Moje rada je hodne vlakniny a hodne tekutin, aby streva byla volna, espumisan, aby tam na ty prekrvene organy nic netlacilo.
A pohyb, cim vic se hybu, tim lepsi, co chodim do prace a cely den litam jak hadr na holi, tak ovu skoro necitim…

terinka4444
Hvězda diskuse 67881 příspěvků 30.12.16 19:09
@Lili píše:
@terinka4444 a co mi tedy pomuze pochopila jsem ze doktor pokud nechci do sebe cpat antikocepci to nebude

to nevím, mně nepomohlo nic, trpím a těším se na přechod :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >