Bolestivá ovulace, zhoršení PMS

Anonymní
25.3.20 09:54

Bolestivá ovulace, zhoršení PMS

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo podobnou zkušenost. Je mi 23, do jednadvaceti jsem měla pravidelnou menstruaci, bez nějakých obtíží, max. mírné bolesti břicha den, dva…o ovulaci jsem nevěděla vůbec. Pak jsem necelý rok brala HA, pro vedlejší účinky jsem ji vysadila. Menstruace naběhla díky Bohu úplně pravidelně, ale už jsem přes rok od vysazení a mám strašné bolesti při ovulaci, ale takové, že jsem dvakrát skončila na pohotovosti, protože jsem se nemohla ani narovnat, teď už vím, že je to z ovulace takže to s Algifenem vždy nějak přetrpím, ale jsou to 2-3 dny, kdy jsem fakt nepoužitelná. K tomu se mi hrozně zhoršilo PMS vpodstatě celý týden před mesntruací mě bolí podbříšek, hlava, někdy i záda. Při samotné mentruaci se k bolení břicha přidá i průjem. Jak skončí menstruace mám týden klid, pak přijdou ovulační bolesti a jede to zase celé na novo. Přijde mi to šílené protože je to v měsící tak 10 dní, kdy mi nic není, to není přece normální :zed:. Zkoušela jsem kontryhelový čaj, gynex, ale vše zůstalo stejné. Gynekoložka mi řekla, že někdo holt ovulaci bolestivou má, že mi může pomoct antikoncepce, aby k ovulaci nedochazelo, což nechci a nebo běžná analgetika, jinak, že mi nemá, jak pomoct, že se to možná ještě srovná, jenže jsem přes rok od vysazení HA, takže pochybuju, že k nějakému zlepšení ještě dojde. Nemáte někdo zkušenost, co pomohlo? Moc děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
25.3.20 10:05

Celý produktivní život jsem měla PMS, to trvalo tak týden, pak šílené bolesti při menstruaci, že jsem kolabovala, to trvalo tak 48 hodin, celkem mi bylo každý měsíc cca 10 dní zle. Nemám, co poradit. Celý život jsem to řešila extrémními dávkami šílených léků na bolest na recept. Prvních deset let jsem si je musela pokoutně shánět, každý se na mě akorát z vysoka vy… Pak jsem sehnala gynekoložka, která to nijak sice neřešila, ale aspoň mi vymyslela léky, které mi pak vyráběli v lékárně. Byly tak silné, že se lékárnice děsily. Jen tak jsem ale mohla fungovat. Přeji ti, abyste s nějakou lékařkou vymyslely něco rozumnějšího. Drž se. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
543
25.3.20 10:15

Hele a mela jsi jen jednu HA? jestli jo tak to obcas chce zkouset co ti sedne, ja mam ted Minisiston a je to pohoda, beru uz tri roky a mam pocit, ze tohle je presne ta HA, kterou jsme mela brat uz od zacatku.
jinak zkus zacit brat horcik a k tomu Bkomplex to by mohlo pomoc na ty krece aspon…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama