Reklama

Bolestivé bradavky a výtok z prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anezka1029
Nováček 3 příspěvky 03.09.18 13:59
Bolestivé bradavky a výtok z prsou

Ahoj holky, mela jste nektera bolestive bradavky a kapicky mleziva z prsou? Muze to byt priznak tehu? Je pravda, ze k tomu jsem vice unavena, priserna plet a stale mam vlci hlad. Bradavky me boli tak tyden a posledni dva dny se pridaly ty kapicky. Nikdy drive se mi to nestalo. O mimi se snazime pul roku, ale nechavame tomu volny prubeh. MS mam dostat za 3 dny, test dnes rano ze zvedavosti a negativni, tak uvidime co z toho bude :) Podle toho jak jsem vypozorovala, tak bych mela byt 10 dni po ovu. Zajimaji me vase zkusenosti.

Moc dekuji :) A.

Reklama

Reakce:

Le_lenaz
Stálice 85 příspěvků 03.09.18 14:12

Ahoj, já jsem poznala těhotenství tak že mě šíleně bolely prsa, ale to takovým způsobem že jsem si je musela držet když jsem šla ze schodů. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A mlezivo se mi začalo teda dělat až nedávno kolem 27tt. Ale jako jo, proč bys nemohla být těhotná. :hug:

Aromalampa
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 03.09.18 14:13
@Anezka1029 píše:
Ahoj holky, mela jste nektera bolestive bradavky a kapicky mleziva z prsou? Muze to byt priznak tehu? Je pravda, ze k tomu jsem vice unavena, priserna plet a stale mam vlci hlad. Bradavky me boli tak tyden a posledni dva dny se pridaly ty kapicky. Nikdy drive se mi to nestalo. O mimi se snazime pul roku, ale nechavame tomu volny prubeh. MS mam dostat za 3 dny, test dnes rano ze zvedavosti a negativni, tak uvidime co z toho bude :) Podle toho jak jsem vypozorovala, tak bych mela byt 10 dni po ovu. Zajimaji me vase zkusenosti.Moc dekuji :) A.

Ahoj, to se těžko posuzuje, v „našich“ snažilkách byla osůbka, co měla skoro všechny typické těhotenské příznaky vč. mleziva a těhotenství to nebylo, já jsem 18. týden a nemám mlezivo žádný :think:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 2 inzeráty 03.09.18 14:13

Pokud je negativní test, nemůžou být žádné příznaky těhu přece. Ty dělá až hormon hcg

Dominika1501
Stálice 53 příspěvků 03.09.18 14:28

Mě teda začaly prsa bolest před MS, která se nedostavila a bolí mě příšerně do teď. Nejvíc když lezim a pak vstanu. To je příšerný :lol: Ale nic mi z nich teda ještě neteče. To je podle mě moc brzo :think: (11tt)

Anezka1029
Nováček 3 příspěvky 03.09.18 14:52

Tak uvidim za par dni.. zda se ms dostavi :nevim: Vsugerovane to urcite neni.. Nepatrim moc mezi ty pozorovatelky kazdeho prdu :D Pokud ne tehu, snad ne nejaky problem s prsama :roll: Treba mi tu nekdo z holek poradi, co to muze byt :kytka:
Jinak ohledne testu.. moje sestra prozvracela tri dny, snad vsechny priznaky - test negativni a tehu potvrzene od doktora. Nevim, jak je to mozne. Takze jak tohle v tele funguje :D :nevim:

janulka35
Nováček 6 příspěvků 05.09.18 01:40

Ahoj holky. Potrebuji od vas radu. Dne 30.7. Jsem mela dostat ms ktera se nedostavila. Pouze jsem jeden den spinila.nyni mam citlive bradavky ze kterych mi neco vyteka obcas behem dne je mi spatne.mohlo by se tedy jednat o pocatek tehotenstvi?

Anezka1029
Nováček 3 příspěvky 05.09.18 07:18

@janulka35 Nejspis nam nezbyva nez cekat, pokud se MS dostavi.. :nevim: mam podobny problem, jen to mam dostat az dnes.
Pry to muze byt problem s tvorbou prolaktinu (to by zpusobilo ten vytok z prsou). Jinde jsem se docetla, ze to muze byt i priznak tehu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama