Bolestivé bradavky, nejsem těhotná ani nekojim!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Peke
Kecalka 123 příspěvků 16.01.18 00:25
Bolestivé bradavky, nejsem těhotná ani nekojim!

Dobrý večer,
již nekolikáty den mě šíleně bolí bravdavky. Neberu ani jsem nebrala antikoncepci, těhotná 100% nejsem a ani na ne nebyl nějaký tlak nebo tak. Prostě z ničeho nic začaly bolet a je to dost nepříjemná bolest. Všude jsou jen odpovědi v případě kojení, očekávání atd… Ale nikde na takto bezduvodnou bolest. Mate někdo prosím zkušenost? Děkuji za odpověď :)

Reakce:
jaaaninda
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 16.01.18 00:30

@Peke v pár cyklech mě bolely bradavky kolem ovulace, nikdy předtím se mi to nestalo. Jinak mě nic nenapadá.

Janli
Kelišová 6293 příspěvků 16.01.18 00:59

Někdy mě bolely bradavky od ovulace do menzes.

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 16.01.18 01:04

Mam to každý měsíc, před menstruaci, při ní a v ovulaci, je to hodně nepříjemné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >