Reklama

Bolestivé bradavky, nejsem těhotná ani nekojim!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peke
Kecalka 123 příspěvků 16.01.18 00:25
Bolestivé bradavky, nejsem těhotná ani nekojim!

Dobrý večer,
již nekolikáty den mě šíleně bolí bravdavky. Neberu ani jsem nebrala antikoncepci, těhotná 100% nejsem a ani na ne nebyl nějaký tlak nebo tak. Prostě z ničeho nic začaly bolet a je to dost nepříjemná bolest. Všude jsou jen odpovědi v případě kojení, očekávání atd… Ale nikde na takto bezduvodnou bolest. Mate někdo prosím zkušenost? Děkuji za odpověď :)

Reklama

Reakce:

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 16.01.18 00:30

@Peke v pár cyklech mě bolely bradavky kolem ovulace, nikdy předtím se mi to nestalo. Jinak mě nic nenapadá.

Janli
Kelišová 5633 příspěvků 9 inzerátů 16.01.18 00:59

Někdy mě bolely bradavky od ovulace do menzes.

l-sou12
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 16.01.18 01:04

Mam to každý měsíc, před menstruaci, při ní a v ovulaci, je to hodně nepříjemné.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >