Reklama

Bolestive brnění do leve paze a pichani u srdicka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JuMiVi
Povídálka 40 příspěvků 29.12.16 16:43
Bolestive brnění do leve paze a pichani u srdicka

Prosim vas nema nekdo zkusebost s bolesti jde to od srdicka a jde mi to az do leve paze k loktu, jsem ve 35+4tt, pokud jste se stymhle setkali co vam na to pomohlo :( jsem stoho uz zoufala :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 29.12.16 16:48

Skřípnutý nerv. Procvičit, protáhnout, zajít si do bazénu a rozpalavat to. Prostě pohyb.

JuMiVi
Povídálka 40 příspěvků 29.12.16 17:15

Me to neboli porad, stavalo se mi to treba 1 - 2 do tydne, ale vcera me to zaclo uz rano a to jsem ani nevstala s postele a busilo mi srdce jak o zavod, no a trvalo to asi 15 minut a zniceho nic ta bolest prestala a pak asi za hodinu znovu a to uz se me drzelo asi hodinu pak dobry usnula jsem a pak me znovu ta bolest vzbudila. Dneska cely den klid a az zas po 16 hodine to zaclo a firt se me to jeste porad drzi, koupel nepomaha a ani cerstvy vzduch- prochazka.

j-p
Extra třída :D 11686 příspěvků 29.12.16 17:18

@JuMiVi pohotovost nic jinýho at vás raci vyšetří :mavam:

kacikhanz
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 29.12.16 17:21

@JuMiVi - ja bych radsi zajela do nemocnice na vysetreni. :nevim: Prece jen to muze byt od srdce, at vas vysetri a uvidite.

JuMiVi
Povídálka 40 příspěvků 29.12.16 17:35

Jsem s Kadane a tady maji gynekologicky porodnicky oddeleni zavreny, a myslite ze by me vysetrili jeste dnes a na jake pohotovostnim oddeleni nebo ject rovnou do Chomutova :think: Snazim se byt co nejvic v klidu a nemyslet na to ze psychika dela taky hodne a nerada bych si to sugenirovavala jeste vic. :( :nevim:

j-p
Extra třída :D 11686 příspěvků 29.12.16 18:00

@JuMiVi normálně na pohotovost tam vám udělají vyšetření z krve atd a ekg aby vyloučili infarkt a JE to. :hug: Do nemocnice do toho Chomutova :mavam:

JuMiVi
Povídálka 40 příspěvků 29.12.16 18:02

@j-p
Myslite ze si me tam nechaji pres noc? 8o

j-p
Extra třída :D 11686 příspěvků 29.12.16 18:35

@JuMiVi když to nebude nic vaznyho, tak ne. Jedte at jste v klidu. Nejspíš to bude skriply nerv.Ale ať vás vyšetří. :mavam:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31602 příspěvků 29.12.16 18:39

Ten první dotaz bych řekla, že od páteře, něco bloklýho, ale bušení srdce, to nevím, radši bych fakt někam sjela.

Uju
Kelišová 6514 příspěvků 29.12.16 18:44

No, taky jsem měla a taky jsem žila v tom, že jsem si zase skřípla něco v zádech-tep jsem tedy u toho měla 200/min. Pak jsem nakonec jela na pohotovost, měla jsem zvedlé srdeční markery - takže si mne v nem. nechali na pozorování(asi 3dny)

JuMiVi
Povídálka 40 příspěvků 29.12.16 19:02

@Uju a mela jste kapacky nebo leky ci vitaminy?

Uju
Kelišová 6514 příspěvků 30.12.16 08:48

No, dostala jsem Egilok 50 na zpomalení tepu, pak už mi nedával nikdo nic a čekalo se co z toho bude, jestli mě klepne nebo to bylo způsobeno tím, že srdce už nezvládalo tu rychlost -naštěstí to byla ta druhá možnost. Měla jsem s tím dost problémy, vždy večer a opravdu mám pocit, že to bylo po blbém pohybu se mi rozbušilo srdce třeba i 230/min. Na interně mě už znali :-/ Pak jsem šla na ablaci drah v srdci a teda musím zaťukat je to lepší-sice stále beru léky na zpomalení tepu a jednou mi vylítl tlak(že mě odvezlo ARO z práce),ale jinak fakt dobrý.

JuMiVi
Povídálka 40 příspěvků 30.12.16 10:43

@Uju tak mi dneska gyndr poslal k obvodakovi a ta me poslala na natoceni ekg a to mi vyslo v poradku takze mi rekli ze mam skripli nerv od patere.

Uju
Kelišová 6514 příspěvků 30.12.16 13:27

Aha tak to je dobře, že to není nic hrozného. Určitě bude brzy líp :-)
Já se jim taky snažila tvrdit, že mi to bušení vyvolává nějaký blbý pohyb-doktoři někteří říkali, že to je blbost, jinej jako, že by to bylo možný, ale očividně mi nikdo moc nevěřil-stejně si myslím, že to bylo i u mne od páteře :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama