Bolestivé natahování vazů v 26. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

neria55
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 21.12.17 17:46
Bolestivé natahování vazů v 26tt

Ahoj, dnes při chůzi po obchoďáku mě najednou začlo tak nějak tupě či bodavě bolet vlevo v podbřišku, sotva jsem se v předklonu dobelhala k autu a domu. To byl fakt horor, jakmile natáhnu levou nohu či zatáhnu břišní stěnu hrozně mě to bolí v levém podbřišku. Když nehybně ležím tam je to ok. Pohyby cítím pořád stejně, malej je určitě ok.

Dosud jsem se s tím nesetkala, jsem 26tt. Podle mě jde o natahování vazů, co myslíte? :roll: samozřejmě vím že nejste jasnovidci…

Jak vás bolelo natahování vazů?

Reakce:

Helileli
Závislačka 3038 příspěvků 21.12.17 17:57

Jo, měla jsem to u mladšího a byl to děs. U staršího mě zase táhly mezižeberní srůsty, to byl taky pocuc. V obou případech pomohlo definitivně až porodit, i když intenzita obtíží byla proměnlivá. V tvé fazy těhotenství často proběhne intenzivní skok v růstu bříška, je možné, že je to tím a zase to odezní, jak se tělo přizpůsobí.

Daenerys91
Kecalka 366 příspěvků 21.12.17 18:10

Jojo, vazy mě potrápily skoro celé těhotenství. Až v posledním měsíci jsem měla pokoj, tam mě ale zase potrápily jiný věci :mrgreen: chce to prostě vydržet. Já to teda neměla tak strašný, jak popisuješ ty, i navzdory tomu píchání jsem chodila na dlouhé procházky a všechno…

eleny3
Kecalka 281 příspěvků 21.12.17 18:16

Mam to taky uz par tydnu,.nekdy nemuzu ani stoupnout z postele jsem 24tt. U prvni dcery sem nic takovyho nemela.

neria55
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 21.12.17 18:16

No je to opravdu lahůdka, hlavně jak jsem před chvílí 2× kychla. To jsem myslela, že umřu…Ale díky holky uklidnily jste mě že je snad vše ok :palec: :palec: ikdyz nevím jak se zítra pustím do vánočního úklidu :lol:

Daenerys91
Kecalka 366 příspěvků 21.12.17 18:19

@neria55 tak se holt nepustíš, svět se nezboří :D nebo může pouklízet chlap.

neria55
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 21.12.17 18:22

@Daenerys91 snad to do zítra trochu povolí bo momentálně nemůžu sednout ani na záchod :mrgreen: :mrgreen:…no chlap mi zítra jde shánět vánoční dárek, jako každý rok úplně na poslední chvili :mrgreen: :mrgreen: takže to se vrátí pozdě a nasrany :lol: :mrgreen:

Lucym08
Nováček 6 příspěvků 21.12.17 18:59

Já bych se obrátila na fyzioterapeuta, když to nepřestane. Máš před sebou ještě několik týdnů a musíš vydržet :)

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 21.12.17 19:09

@neria55 pokud jsou to vazy, pomáhá lehnout si na tu stranu, kde to bolí a mělo by to polevit.. Radila mi to gynekolozka.. Dělala jsem to často i v práci, pracovala jsem do 30tt, nwjhorsi to bylo u prvního od cca 23tt do 26tt, u druhého kolem 23tt ale jen treba pár dnů u třetího už vůbec :-)

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 21.12.17 19:16

Mam to taky ted 21 týden a kolikrát me to chytne i když jen ležím na boku, musím přelehnout na druhy a po chvíli to přejde.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >