Reklama

Bolestivé natahování vazů v 26. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

neria55
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 21.12.17 17:46
Bolestivé natahování vazů v 26tt

Ahoj, dnes při chůzi po obchoďáku mě najednou začlo tak nějak tupě či bodavě bolet vlevo v podbřišku, sotva jsem se v předklonu dobelhala k autu a domu. To byl fakt horor, jakmile natáhnu levou nohu či zatáhnu břišní stěnu hrozně mě to bolí v levém podbřišku. Když nehybně ležím tam je to ok. Pohyby cítím pořád stejně, malej je určitě ok.

Dosud jsem se s tím nesetkala, jsem 26tt. Podle mě jde o natahování vazů, co myslíte? :roll: samozřejmě vím že nejste jasnovidci…

Jak vás bolelo natahování vazů?

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 21.12.17 17:57

Jo, měla jsem to u mladšího a byl to děs. U staršího mě zase táhly mezižeberní srůsty, to byl taky pocuc. V obou případech pomohlo definitivně až porodit, i když intenzita obtíží byla proměnlivá. V tvé fazy těhotenství často proběhne intenzivní skok v růstu bříška, je možné, že je to tím a zase to odezní, jak se tělo přizpůsobí.

Daenerys91
Kecalka 344 příspěvků 1 inzerát 21.12.17 18:10

Jojo, vazy mě potrápily skoro celé těhotenství. Až v posledním měsíci jsem měla pokoj, tam mě ale zase potrápily jiný věci :mrgreen: chce to prostě vydržet. Já to teda neměla tak strašný, jak popisuješ ty, i navzdory tomu píchání jsem chodila na dlouhé procházky a všechno…

eleny3
Kecalka 281 příspěvků 21.12.17 18:16

Mam to taky uz par tydnu,.nekdy nemuzu ani stoupnout z postele jsem 24tt. U prvni dcery sem nic takovyho nemela.

neria55
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 21.12.17 18:16

No je to opravdu lahůdka, hlavně jak jsem před chvílí 2× kychla. To jsem myslela, že umřu…Ale díky holky uklidnily jste mě že je snad vše ok :palec: :palec: ikdyz nevím jak se zítra pustím do vánočního úklidu :lol:

Daenerys91
Kecalka 344 příspěvků 1 inzerát 21.12.17 18:19

@neria55 tak se holt nepustíš, svět se nezboří :D nebo může pouklízet chlap.

neria55
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 21.12.17 18:22

@Daenerys91 snad to do zítra trochu povolí bo momentálně nemůžu sednout ani na záchod :mrgreen: :mrgreen:…no chlap mi zítra jde shánět vánoční dárek, jako každý rok úplně na poslední chvili :mrgreen: :mrgreen: takže to se vrátí pozdě a nasrany :lol: :mrgreen:

Lucym08
Nováček 6 příspěvků 21.12.17 18:59

Já bych se obrátila na fyzioterapeuta, když to nepřestane. Máš před sebou ještě několik týdnů a musíš vydržet :)

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 21.12.17 19:09

@neria55 pokud jsou to vazy, pomáhá lehnout si na tu stranu, kde to bolí a mělo by to polevit.. Radila mi to gynekolozka.. Dělala jsem to často i v práci, pracovala jsem do 30tt, nwjhorsi to bylo u prvního od cca 23tt do 26tt, u druhého kolem 23tt ale jen treba pár dnů u třetího už vůbec :-)

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 21.12.17 19:16

Mam to taky ted 21 týden a kolikrát me to chytne i když jen ležím na boku, musím přelehnout na druhy a po chvíli to přejde.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >