Bolestiví poslíčci - jak dlouho před porodem?

Anonymní
7.1.20 21:16

Bolestivé poslíčky jak dlouho před porodem?

Ahoj holky,
jak dlouho před samotným porodem vám začaly bolestivé poslíčky, tj. tvrdnutí břicha doprovázané bolestí? Musím se vždycky na chvilku zastavit a počkat, pak přejde to tvrdnutí i bolest.
Jsem týden před termínem, tak porod už by to být i mohl, ale raději se ptám. Jestli to mám čekat za den nebo klidně za týden.
Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
637
7.1.20 21:27

Je to individuální, za pár hodin nebo i klidně za více než 2 týdny. Já měla u první od 24tt, rodila jsem až 41+1. Teď mám už od 20tt cca 5-6× denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
7.1.20 21:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
jak dlouho před samotným porodem vám začaly bolestivé poslíčky, tj. tvrdnutí břicha doprovázané bolestí? Musím se vždycky na chvilku zastavit a počkat, pak přejde to tvrdnutí i bolest.
Jsem týden před termínem, tak porod už by to být i mohl, ale raději se ptám. Jestli to mám čekat za den nebo klidně za týden.
Díky.

Tvrdnuti břicha už od 3 měsíce..jinak poslocky bolestivé od 30tt a rodila jsme 40tt..je to strašně individuali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21191
7.1.20 21:42

Zakladatelko - dej si horkou sprchu a uvidíš, jestli jsou to poslíčky nebo porod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
7.1.20 21:56

Ahoj holky, mám menší otázku. Musí nutně u poslíčky tvrdnou břicho? Nebo můžou být poslíčci i bez tvrdnutí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 22:20

Během dne jsem měla těch bolestivých poslíčků pár, ale teď večer je to častější. Teď to mám tak co půl hodiny. Jdu do sprchy.

• Citovat
  • Nahlásit
152
8.1.20 10:12

Já měla poslicky v neděli a v pondělí jsem jela do porodnice…:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
8.1.20 10:41

Tak jak ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.20 19:36

Po horké sprše to bylo pořád stejné a o hodinu později se rozjely kontrakce a porod :-)
Díky všem za odpovědi!

• Citovat
  • Nahlásit
9.3.20 08:18

Bolestivost poslicku

Obnovuji diskuzi. Na přelomu 31./32.tt jsem měla pravidelné kontrakce, nenabirajici na intenzitě, ale trvající noc a den, po týdnu opět, na pohotovosti mi řekli, že to jsou poslíčci, ale nakazali vysoké dávky mg lactici a měsíc klid na lůžku. Začátkem 36.tt jsem vysadila magnesko a začly mi opět stahy, křeče, bolesti. Dle MUDr. vše ok. Prý poslíčci. Už týden je mám ve dne v noci, stupňují se intenzitou, četnost různá, objevují se v několika hodinových blocích. Teď jsem 37.tt. Měla jste to některá? Je to bolestivé, nepříjemné, musí se prodychavat, nedají se zaspat, rozehnat vanou, chůzí. V prvním těhotenství jsem to nezažila. Vaše zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7447
9.3.20 08:40

Měla jsem taky bolestivé, vana nepomáhala, nemohla jsem spát… A potom s první kontrakcí jsem věděla, že tohle už je opravdu ono, stejná bolest jako u prvního porodu. Ono se to snadno říká, ať jsi v klidu, nebo ať jedeš do porodnice, když se ti to nebude zdát. Zkus co nejvíc odpočívat, určitě ty pravé kontrakce poznáš, budou jiné. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat