Bolestivé stahy dělohy ve 26tt

Anonymní
25.1.20 21:02

Bolestivé stahy dělohy ve 26tt

Prosím anonymně. Maminky čekám čtvrté mimi, ale s tímhle nemám zkušenosti, poslíčky jsme mívala až v devátém měsíci. Mám stahy dělohy, které bolí, jako začínající kontrakce k porodu. Měla jsem to už 2× (dva různé dny, opakovaně) nepomohla teplá koupel ani hodně magnézia. Jela jsem s tím 2× na pohotovost protože jsem měla fakt strach. Tam mi poprvé i podruhé řekli že snad už proboha vím jak to v těhotenství je když čekám čtvrté dítě, že samozřejmě nerodím a že jestli jsem si vědoma že jsem tam podruhé za týden. Že se čípek samozřejmě neotevírá a ať jedu domů. Dnes mám ty bolesti zase. Jsou to prostě klasické stahy a bolesti k tomu po třeba 5-8minutách několik hodin se opakují. Dělo se to někomu také? Nejraději bych jela na tu pohotovost znovu, připomíná mi to začátky mých porodů a znepokojuje mě to. Nechci ale dopadnout stejně trapně jako minule. Pomoc :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

212
25.1.20 21:08

Mně se to stává asi od 28.tt. Teď jsem ve 32. Raději bych jela, i když zbytečně, než aby se něco stalo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
832
25.1.20 21:13
@Anonymní píše:
Prosím anonymně. Maminky čekám čtvrté mimi, ale s tímhle nemám zkušenosti, poslíčky jsme mívala až v devátém měsíci. Mám stahy dělohy, které bolí, jako začínající kontrakce k porodu. Měla jsem to už 2× (dva různé dny, opakovaně) nepomohla teplá koupel ani hodně magnézia. Jela jsem s tím 2× na pohotovost protože jsem měla fakt strach. Tam mi poprvé i podruhé řekli že snad už proboha vím jak to v těhotenství je když čekám čtvrté dítě, že samozřejmě nerodím a že jestli jsem si vědoma že jsem tam podruhé za týden. Že se čípek samozřejmě neotevírá a ať jedu domů. Dnes mám ty bolesti zase. Jsou to prostě klasické stahy a bolesti k tomu po třeba 5-8minutách několik hodin se opakují. Dělo se to někomu také? Nejraději bych jela na tu pohotovost znovu, připomíná mi to začátky mých porodů a znepokojuje mě to. Nechci ale dopadnout stejně trapně jako minule. Pomoc :poblion:

Je hrůza když je doktor schopen tohle říct. Nojo holt je v nočních hodinách s tímhle otravujeme. Já bych jela taky. Pro mě platí 100× zbytečně než 1× pozdě. Klidně bych jim to taky takhle řekla. Byla stejně nepříjemná jako oni..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3108
25.1.20 21:17

A nekam jinam na pohotovost? Taky bych jela..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1023
25.1.20 21:17

Jela bych ale do jine nemocnice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 21:23

Holky u nás je asi jen jedna, jsme na menším městě. Jenže co já doma poznám jestli to zase nic není. Nechci abych si to pak vyčítala. A do teď mi nic takového nebylo, poslední týden tyto bolesti a hodně vodnatý výtok, odešly kousky hlenu. Vše jsem jim řekla ale jelikož čípek byl dlouhý a v pořádku při obou návštěvách tak se na mě tvářili hrozně nepříjemně a ještě takové kecy.

• Nahlásit
  • Citovat
6952
25.1.20 21:24
@Kaci89 píše:
Jela bych ale do jine nemocnice

souhlas jela bych do jiné nemocnice, a ještě bych jim lehce zdůraznila, že máš vskutku strach, aby bylo všechno v pořádku. Pokud by byli opět nepříjemní, tak jak řekla jedna uživatelka, radši milý pane doktore pojedu 100 x zbytečně než jednou pozdě.
A lepší když to bude jen plachý poplach, než pak obr prů**ser

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6952
25.1.20 21:25
@Anonymní píše:
Holky u nás je asi jen jedna, jsme na menším městě. Jenže co já doma poznám jestli to zase nic není. Nechci abych si to pak vyčítala. A do teď mi nic takového nebylo, poslední týden tyto bolesti a hodně vodnatý výtok, odešly kousky hlenu. Vše jsem jim řekla ale jelikož čípek byl dlouhý a v pořádku při obou návštěvách tak se na mě tvářili hrozně nepříjemně a ještě takové kecy.

tak jeď o 30 - 40 km dál, ne?? :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
553
25.1.20 21:28

Já jsem bohužel z těch, které mají tu hroznou zkušenost, že lékaři něco zanedbali. Jela bych jinam a okamžitě a trvala bych na vyšetření, utz i průtoky, množství vody a funkci placenty. Moje holčička zemřela 41tt, kvůli lenosti a neochotě udělat utz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1875
25.1.20 21:34
@Anonymní píše:
Prosím anonymně. Maminky čekám čtvrté mimi, ale s tímhle nemám zkušenosti, poslíčky jsme mívala až v devátém měsíci. Mám stahy dělohy, které bolí, jako začínající kontrakce k porodu. Měla jsem to už 2× (dva různé dny, opakovaně) nepomohla teplá koupel ani hodně magnézia. Jela jsem s tím 2× na pohotovost protože jsem měla fakt strach. Tam mi poprvé i podruhé řekli že snad už proboha vím jak to v těhotenství je když čekám čtvrté dítě, že samozřejmě nerodím a že jestli jsem si vědoma že jsem tam podruhé za týden. Že se čípek samozřejmě neotevírá a ať jedu domů. Dnes mám ty bolesti zase. Jsou to prostě klasické stahy a bolesti k tomu po třeba 5-8minutách několik hodin se opakují. Dělo se to někomu také? Nejraději bych jela na tu pohotovost znovu, připomíná mi to začátky mých porodů a znepokojuje mě to. Nechci ale dopadnout stejně trapně jako minule. Pomoc :poblion:

Ja resila neco podobneho kolem 10.1. mirne bolesti, ale neznala jsem je a tak jsem radeji jela, samo ze to nic nebylo…Ted v nedeli jsme mela bolesti jak blazen, presne jak to popisujes, akorat cekam prvni, tak nevim jak to ma vypadat, ale opravdu jakoby hoooodne silne menstruacni bolesti v pravidelnem intervalu, pak to prestalo asi po 3h, pak jsem se vzbudila a nemohla ani dojit na zachod, tepla koupel ani nic nezabralo, nemohla jsem se ani narovnat…Jela jsem znovu, tentokrat mi i vzali krev a moc a opet nic…Vlastne mi nikdo nedokazal rict, proc nebo co to je,…Ale nikdo nerekl ani popel, ze jsem tam behem 14 dnu po druhe, byli moc miloucky vsichni…Mozna je to ale i tim, ze jsem tam registrovana k porodu :nevim: Preji Ti, at je Ti lepe, jen Te chci uklidnit, ze jsem mela uplne to same, ale nikdo nic nezjistil…Pokud by se to opakovalo, stejne bych asi jela…Proste v tomhle bych nebrala ohledy na to co si kdo bude myslet…Horsi je, kdyz to cloveka opravdu fest boli, nemuze se ani narovnat a oni vam reknou, ze vam nic neni, clovek si pak jako blbecek pripda i kdyz to reknou hezky…Vlastne podruhe mi rekli, ze to muze bodave bolet na cipku, nebo jako u stydke kosti, ze se to tam pripravuje a stale roste deloha…Obcas me zaboli v podbrisku, ale tohle doufam uz mit nebudu, az porod :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
yse
842
25.1.20 21:54

Jela bych, at si rikaji co chteji. Oni mit nedonosene dite nebudou, kdyby se snad rozjel porod. Ja takhle okupovala sveho gyndare az to nevydrzel a poslal me lehnout si do nemocnice a stejne mam nedonosenatko po 4 tydnech lezeni v nemocnici. Je to jejich prace, tak at ji delaji, ty mysli jen na sebe a sve dite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
25.1.20 22:18

Jela bych, vykašli se na kecy, je to jejich práce. Já měla bolesti podobného typu, k tomu jsem teda i krvácela a potratila jsem v 19tt. Tím tě vůbec nechci strašit, nemusí to znamenat nic, ale klidně může. Radši 100× než pozdě! Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40539
25.1.20 22:18

Jela bych a prděla na to co si kdo myslí. Držím palce… Nenech se odbýt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
40700
25.1.20 22:30
@Anonymní píše:
Holky u nás je asi jen jedna, jsme na menším městě. Jenže co já doma poznám jestli to zase nic není. Nechci abych si to pak vyčítala. A do teď mi nic takového nebylo, poslední týden tyto bolesti a hodně vodnatý výtok, odešly kousky hlenu. Vše jsem jim řekla ale jelikož čípek byl dlouhý a v pořádku při obou návštěvách tak se na mě tvářili hrozně nepříjemně a ještě takové kecy.

A byla si pak ještě u svy doktorky? Na kdy si objednaná? Pokud se ti něco nezda a na pohotovosti te odbydou, skoč si ke svy doktorce.. Rodit budes kde? Tam, kam jezdis na pohotovost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1633
26.1.20 00:29

Ja mela tvrdnuti od 19tt… Porad jsem to oddalovala, pak se zminila doktorce ta mi dala magnezko ale nezabiralo. Rikala jsem si ze vsude ctu ze je to normální tak jsem nechtela byt za hysterku. No jednoho dne jsem mela asi vnuknuti a rekla ze jedeme k dr i kdybych mela byt za trapku. Ta me poslala na kapacky kdyz mi prasky nezabiraji. Dalsi den rano se mi v nemocnici rozjel porod ve 27tt… Co jsem zazila ten den a dalsi dny za strach bylo šílené! Nedovedu si představit ze by me to chytlo doma. Naštěstí porod zastavili i kdyz tomu nikdo neveril. Takze za sebe doporucuji jet do jine nemocnice i když by byla hodinu a pul daleko. Jde preci o zivot vaseho miminka :srdce: v těhotenství přeci plati radeji desetkrát zbytečně nez neco zanedbat. držím palce ať to nic neni. Jinak mi bylo zakazano v nemocnici sahat na břicho. Jen dvakrát denne rychle namazat a jinak nic. Dokud mi to nerekli tak jsem břicho pořád hladila a o to to bylo horsi. Taky lezet a odpocivat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama