Bolestivé tlaky v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bebuu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 21:24
Bolestivé tlaky v těhotenství

Ahoj, prosím o radu. Jsem dnes 33+4tt a posledních pár dní mám takové bolestivé tlaky na spodek. Neumím to moc dobře popsat. Prostě z ničeho nic mě jakoby píchne v podbřišku a jde to směrem dolů jako by se dítě tlačilo ven…říkala jsem to doktorovi a ten mě prohlédl a řekl, že to nic nebude ale kdyby se to zhoršovalo tak mám jet do porodnice. Tak se docela bojím :( je to normální nebo ne? Nemám to pravidelně ale někdy se mi to stane několikrát za den…

Reakce:
gabka1988
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 04.10.14 21:28

@Bebuu ja mela jakoby takovou bodavou bolest jakoby z podbrisku smerem dolu pres pochvu. preslo to az porodem. trapilo me to asi od 35.tt muze to byt jak mimi tlaci na spodek nebo nejaky nerv.me se to stavalo, kdyz se mala pohla nejak spatne.

nikiD
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 04.10.14 21:28

@Bebuu ahoj.. mám ten stejný problém, co ty.. jsem teď 34+3. Byla jsem z toho dost vystrašená na pohotovosti a řekli mi, že je to normální, že prostě miminko už hlavičkou hodně tlačí do pánve, ale pokud se ti drží čípek a nemáš kontrakce, tak je všechno v pořádku :-)

Bebuu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 21:36

@gabka1988 @nikiD Děkuju :)někdy je to vážně nepříjemný tak jsem z toho byla špatná a doktor mi na klidu taky moc nepřidal. Tak snad to nějak vydržím :D

nikiD
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 04.10.14 21:43

@Bebuu myslím, že tyhle týdny už jsou takové, že by s tebou ani nic nedělali, že už si teď mimi prostě řekne, až bude chtít na svět :-) mě už teď bolí břicho, záda, palí žáha,.. :roll: :D

Bebuu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 21:49

@nikiD No jo :D žáha mě taky trapí a ani ne tak záda jako žebra…moc dlouho neposedím :?

nikiD
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 04.10.14 21:57

@Bebuu naštěstí už je to za pár :-) já mám rizikové těhotenství, takže ležím pořád doma :roll: už se nemůžu dočkat, až začnu něco dělat :-) každopádně z toho píchání bych si nic nedělala.. ležela jsem v těhotenství párkrát v nemocnici, takže už mám nastudováno, co je špatně a co ne :D

Bebuu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.14 22:01

Tak to je taky na prd nic nedělat :? tak teď už to uteče rychle :)

Tardulka
Závislačka 3624 příspěvků 04.10.14 22:26

@Bebuu taky jsem to mívala ke konci těhotenství. Bylo to opravdu nepříjemné a někdy dost bolestivé. S doktorem jsem to nikdy nerešila, prcek se vždycky protahoval.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >