Bolestivé uzliny a bulka na stehnu

Anonymní
18.2.21 11:26

Bolestivé uzliny a bulka na stehnu

Dobrý den,

píšu o radu, zda nemá někdo zkušenost. Před týdnem mě začalo bolest v levém podpaží uzliny, kde bolest střílela do ramene, ruky a prsu. Navštívila jsem Mammární ambulanci na UZ prsu a v prsu zánět nenalezen. V podpaží ale jsou dvě velké uzliny. Dostala jsem antb. Dalacin C 300mg. Bolesttivé uzliny v podpaží se mi vrací, řeším už po 4 za půl roku. V poslední době se přidaly i bolest uzlin v tříslech. Nyní se to však celé nějak rozjelo a i přes Antb. mě začínají bolet uzliny i na pravé straně, bolí mě klouby, svaly, hlava a je mi zle na zvracení. A na večer bez teplot zimnice a velká únava. Včera jsem si našla velkou bouli cca 10cm vzadu nad ohybem nohy (na stehnu), která nebolí sama o sobě, ale jen při stlačení a spíše táhne jako by celá šlacha/sval v noze od třísel až k té bulce. Čekám na výsledky odběru do pondělí. Ale zajímalo by mě, zda neměl někdo z vás podobnou zkušenost a co by to mohlo být. Dr zmínil rakovinu, což mě moc neuklidnilo :-(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1
19.3.21 19:51

Ahoj, ctu tvuj prispevek a zajimalo by me, jak jsi dopadla. Mam podobny problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 21:35

@Paja56802
Ahoj. No na hematologii mě poslali na test covidu a byl pozitivni. Takze bud tady 3 tydny prechazim covid a nebo se mi to jen pridruzilo k necemu, co zatim doktori nevyresili. Cekame a mesic po karantene se bude resit popr dal. Jake mas priznaky ty a jake vysetrenk mas za sebou? Doporucuju test covidu, pokud v odberech z krve nic nebude.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat