Bolestivé velké fleky na zadku, hýždí

648
3.4.20 20:43

Bolestivé velké fleky na zadku, hýždí

Ahoj
Co to proboha je?!!!?
Pár dní to tam je asi 3 teď večer to svědí a bolí.
Mám na levé půlce zadku no trochu níž hýždí divný velký růžová nebo červená, velký fleky. Hodím foto svědí to a pálí. Dala jsem si na to infadolan co bere 1,5 dcera na virazku kolem pusinky, co jí zabírá na doporučení lékárníka a kamarádky.
Snad né může to být příznak jakékoliv nemoci kožní možná co měl syn kopřivka nebo co má manžel Chrona. Já nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1021
3.4.20 20:52

To se nedá číst píšeš jak tatar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21305
3.4.20 20:58

Crohn se neprojevuje vyrážkou ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10828
3.4.20 21:00

Můj taťka má něco podobnyho ze slunka, ale předpokládám že sis asi zadek teď nikde neopakovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1140
3.4.20 21:19

Crohn určitě ne, to pálení a bolest možná počínající pásový opar?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2659
3.4.20 21:32

Pasovy opar? Nemaji deti nestovice? Edit: Nevím, to by bylo asi výš. Zkus něco na alergii, jestli to přejde. Jinak těžko říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2038
3.4.20 21:34

Takhle vypadá pásový opar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2659
3.4.20 23:31

@lucije28 Jak? Já se teď koukala na internet a mohl by to být ten pásový opar, ne že ne. Takže pozor, bylo by to infekční. Stejně tak to ale může být i něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
4.4.20 09:54

@Nuníček v jednom článku jsem to našla. no můj manžel ho má od nějakých 35 let a je mu 54 no já vím, manžel žádnou vyražku nemá, ale já ho potkala když mu bylo 47 takže nevím jak se u něj nemoc projevila ze začátku. Ani sem si o ní toho moc nezjišťovala. Pro mě je to citlivé téma. Bojím se jak dlouho tu manžel bude. Chron je nevyléčitelný a jemu je špatně a pořád sedí na WC. Má 3.stupeň.
Nevím zda se tam objevuje vyrážka manžel žádnou nemá. Ale v článku to bylo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
4.4.20 09:57

Manžel říká že u Chrona vyrážku nemá a ten pásový opar je jedna možnost.
Na noc jsem to mazala fred a flo na opruzeniny co má naše mimi a infadolan a zabralo to. Ovšem teď už to zase svědí a bolí když se o tom bavím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
4.4.20 10:02

@Levandule121 neštovice né. Pásový opar to podle manžela není a Chron také ne, ale podle mě kopřivka. Podle manžela to nazývá problémy tlustých lidí. Už i sousedka říká že jsem morbidní. Před dětmi jsem měla 50kg teď 66kg. No k doktorovi nemůžu protože mě kvůli koronaviru neveme a já tam nechci. Chci se nemocnici vyhýbat jak jen to jde. Thomayerku mám za rohem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
4.4.20 10:03

No vypadá to že ten krém Fred a flo s infadolan dohromady zabírá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
23.11.20 06:28

:think: @MattoniUzNeni
Ahoj, sice už máš dávno po problému, ale do budoucna- je to opar. Klasický herpes. Trpím na to už pár let, byla jsem i na virologii s tím. Taky vždycky na hýždi, někdy je to kulatý flek, jindy jako jsi to měla ty. Chce to herpesin krém a mazat už od prvních projevů ještě před výsevem, což je trnutí, popřípadě bolest, svědění a pálení kůže. Klidový režim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat