Bolestivé vřídky na stydkém pysku

Anonymní
16.5.16 11:11

Bolestivé vřídky na stydkém pysku

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, ale je to trochu „citlivé téma“. Už řadu let se mi objevují bolestivé vřídky na stydkém pysku. Takové jakoby boláky plné krve a hnisu. Jsou měsíce, kdy je klid a pak zase prakticky každý měsíc. Na gyndě mě vždycky odbili, že je to z holení, ucpané žlázky, akné atd… Teď jsem se objednala na dermatovenerologii, aby mi s tím někdo konečně poradil. Měla jste to některá? Nemůže to vadit otěhotnění? Snažíme se o mimčo neúspěšně. Vím, že mi po netu diagnózu nikdo nedá, spíš mě zajímají vaše zkušenosti. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1762
16.5.16 11:24

Je tu už jedna diskuse:

https://www.emimino.cz/…cich-110651/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
481
16.5.16 11:39

Podle popisu by to mohl byt herpes (obdoba oparu na rtu), který je způsoben viry. Možná ti dají nějakou masticku pro akutní stavy, ale dlouhodobe můžeš zkusit bylinne přípravky typu Vironal. Při dlouhodobém používání posilis imunitu a bude klid. Minimalne na par let. Pokud máš herpes, ten početí nebrání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
736
16.5.16 11:52

Pokud se holíš žiletkou, tak je to klidně možné. Známé se pravidelně dělaly abscesy od holení. Teď musí nosit bobra.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9785
16.5.16 12:42

Já to občas mám, pokládala jsem to vždycky prostě za akné, co se vytvořilo na blbém místě :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.16 13:05

Díky, každopádně s tím zajdu, snad to nic nebude… už to mam roky, ale v poslední době se to zhoršilo, možná i stres atd…Gyndař nad tím vždy jen mávnul rukou, zkusím tu dermatovenerologii, tam to třeba budou konečně řešit. Je to problém hlavně při sexu, bolí to a navíc to není „žádná krása“. Každopádně děkuji, pohl. nemoc to předpokládám není, partnery nestřídám a manžel nic podobného nemá :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
458
16.5.16 13:52

A není fakt ten genitální herpes?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.16 14:03

@Malto možné to je, zítra s tím zajdu a uvidím, co mi řeknou. Ale dělá se to na různých místech, občas je to tak zanícené, že celý pysk nateče a to pak strašně bolí pár dní, jindy jsou to je takové bulky plné hnisu. Mam to už fakt dlouho, asi jsem s tím zašla vždy blbě, buď na chirurgii, když byla ta boule velká, to mi vyčistili, pak na gyndě mi řekli, že je to z holení bez vyšetření a pak jsem to neřešila, měla jsem pár let relativně klid a teď to mam zase víc, hodně stres tedy v poslední době, tak nevím… Každopádně díky

• Nahlásit
  • Citovat
736
16.5.16 16:41

Tak to by spíš odpovídalo abscesům (o dost horší beďar) kvůli zarůstajícím chloupkům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9785
16.5.16 16:51

Taky to muze byt problemy z tou zlazou, co si ted nevzpomenu jak se jmenuje :zed: Boreliova zlaza? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
736
16.5.16 17:03
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9785
16.5.16 17:15

@Kaac nene bartholiniho zlaza se to jmenuje ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
736
16.5.16 19:52

@Hanka_S_V -no vždyť to je přesně v tom odkazu :D Zánět Bartholiniho žlázy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9785
16.5.16 21:22

@Kaac jo už to vidím :D :palec: já to otevřela na mobilu a projela jen horejšek :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama