Reklama

Bolestivý čípek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka230798
Kecalka 175 příspěvků 30.01.17 21:00
Bolestivý čípek

Zdravím děvčata,
Dnes očekávám MS, ale ta stále nikde. Jen čeho jsem si všimla a co jsem nikdy neměla je bolestivý čípek. Jednou už mě bolel tento cyklus při sexu během ovulace, to jsem připisovala právě ovulaci a od té doby všechno ok. Až včera mě začal při dotyku bolet. Dnes přes den v pohodě, ale teď večer zase bolí. Nestalo se někomu něco podobného? U dr. jsem byla naposledy v září a všechno v pořádku, docela mě to vystrašilo, nemůže to být něco vážného? Stalo se někomu něco podobného? Pochybuji, že by to mohlo mít něco společného s tím, že bych byla těhu… Docela mě to vyděsilo 8o

Reklama

Reakce:

kachnimama
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 11.02.17 21:35

@Lenka230798
Ja s tim bojuji uz 2.mesic. Boli me v podbrisku a obcas to streli do prava. Vajecnik???
Pri ovulacich je mi sexik hodne neprojemny a bolelo to na muj vkus uz docela dost. Vetsi bolesti brisa mam ale po kazdem sexiku, takove pripominajici MS.
Byla jsem min. tyden u zastupujici gyn.,ale ten nic nenasel, jen mi poradil at si beru Paralen. :? :?
Pred tim jsem mela telisko. To muselo po 4 mes ven…tak jsem mela 4 cykly hak. Ale ted od prosince se snazime o mimi.
Na gyn.bych mela jit koncem unora, tak dam vedet.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama