Bolestivý čípek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenka230798
Kecalka 175 příspěvků 30.01.17 21:00
Bolestivý čípek

Zdravím děvčata,
Dnes očekávám MS, ale ta stále nikde. Jen čeho jsem si všimla a co jsem nikdy neměla je bolestivý čípek. Jednou už mě bolel tento cyklus při sexu během ovulace, to jsem připisovala právě ovulaci a od té doby všechno ok. Až včera mě začal při dotyku bolet. Dnes přes den v pohodě, ale teď večer zase bolí. Nestalo se někomu něco podobného? U dr. jsem byla naposledy v září a všechno v pořádku, docela mě to vystrašilo, nemůže to být něco vážného? Stalo se někomu něco podobného? Pochybuji, že by to mohlo mít něco společného s tím, že bych byla těhu… Docela mě to vyděsilo 8o

Reakce:

kachnimama
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 11.02.17 21:35

@Lenka230798
Ja s tim bojuji uz 2.mesic. Boli me v podbrisku a obcas to streli do prava. Vajecnik???
Pri ovulacich je mi sexik hodne neprojemny a bolelo to na muj vkus uz docela dost. Vetsi bolesti brisa mam ale po kazdem sexiku, takove pripominajici MS.
Byla jsem min. tyden u zastupujici gyn.,ale ten nic nenasel, jen mi poradil at si beru Paralen. :? :?
Pred tim jsem mela telisko. To muselo po 4 mes ven…tak jsem mela 4 cykly hak. Ale ted od prosince se snazime o mimi.
Na gyn.bych mela jit koncem unora, tak dam vedet.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >