Bolestivý čípek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenka230798
Kecalka 175 příspěvků 30.01.17 21:00
Bolestivý čípek

Zdravím děvčata,
Dnes očekávám MS, ale ta stále nikde. Jen čeho jsem si všimla a co jsem nikdy neměla je bolestivý čípek. Jednou už mě bolel tento cyklus při sexu během ovulace, to jsem připisovala právě ovulaci a od té doby všechno ok. Až včera mě začal při dotyku bolet. Dnes přes den v pohodě, ale teď večer zase bolí. Nestalo se někomu něco podobného? U dr. jsem byla naposledy v září a všechno v pořádku, docela mě to vystrašilo, nemůže to být něco vážného? Stalo se někomu něco podobného? Pochybuji, že by to mohlo mít něco společného s tím, že bych byla těhu… Docela mě to vyděsilo 8o

Reakce:
kachnimama
Ukecaná baba ;) 2188 příspěvků 11.02.17 21:35

@Lenka230798
Ja s tim bojuji uz 2.mesic. Boli me v podbrisku a obcas to streli do prava. Vajecnik???
Pri ovulacich je mi sexik hodne neprojemny a bolelo to na muj vkus uz docela dost. Vetsi bolesti brisa mam ale po kazdem sexiku, takove pripominajici MS.
Byla jsem min. tyden u zastupujici gyn.,ale ten nic nenasel, jen mi poradil at si beru Paralen. :? :?
Pred tim jsem mela telisko. To muselo po 4 mes ven…tak jsem mela 4 cykly hak. Ale ted od prosince se snazime o mimi.
Na gyn.bych mela jit koncem unora, tak dam vedet.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Jak dopadla Miluna ze Slunce, seno? Petra Pyšová si žije na vysoké noze

Kdo by si nepamatoval naivní Milunu ze Slunce, seno. Tato postava se zapsala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >